fbpx Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

10 témat, která nerozebírat na prvním rande

Panda Červená 0

Každý to ví, každý to zná. Jakmile se dva sejdou (v tomhle případě lesby jak polena), nevyhnutelně si spolu budou muset povídat. Já osobně z toho mám docela splíny, vždy si plánuju konverzaci dopředu (ne, že by to k něčemu bylo). Je takovým nepsaným pravidlem nemluvit o svých ex a jiných vztazích, raději se vyhýbat politickým a náboženským tématům, protože hrozí velký střet zájmů, a často to končí zbytečnými hádkami. Ale jsou to opravdu ty nejhorší volby pro téma hovoru? Ráda bych se s vámi podělila o své zkušenosti.

  • Ananas na pizze je zlo.

Do tohohle se nepouštějte. NIKDY. Rozvrací to i přátelství. Pokud se tomu však nelze vyhnout, doporučuji takticky při objednávce pizzy Hawai mile říct, že bude romantické, když každá z vás bude mít svoji polovinu. A navíc se pak můžete krmit navzájem, úplně to vybízí k nenápadným dotykům dlaní!

  • Kočky jsou svině, nemám je ráda.

Věta, co je vyloženě hazardní. Máte 50% možnost, že si společně dlouho zanadáváte na tato stvoření, anebo si taky podepíšete rozsudek nad žádnou společnou budoucností. Pro některé je to dealbreaker.

  • Proč jsou zvratky v televizi vždy šedé? Nechápu to, když zvracím, tak je to většinou takové nahnědlé.

Při procházce v parku bylo dlouho ticho a slečna si vzpomněla na scénku z filmu Denis, postrach okolí. Znechutilo mě to natolik, že jsem odmítla pusu na rozloučenou. A to mám fakt blbý smysl pro humor.

  • Chtěla bych mít s tebou tak tři děti a pokud bude jedna z nich holka, bude se jmenovat Lidunka!

Když se moje bývalá začala po pár týdnech rozplývat v tramvaji nad těmito myšlenkami, málem mě trefilo.

  • Budeš mít na svatbě oblek nebo šaty? Mně by se líbilo, kdybychom se sladily…

Utekla jsem až po třech měsících. Jsem ráda.

  • Proč jsi tak udělaná z Tomáše Kluse?

Tohle jsem sice neřekla na prvním rande, ale na třetím. Vysloužila jsem si tím přibližně dva dny nekomunikace, jelikož slečna se při procházce šokovaně zastavila, zesinala, následně se jí obličej rozpálil doruda a poznala jsem, že by mi nejraději dala facku. Viděla jsem v jejích očích i náznaky slz.

  • Svit luny na mě působí hypnoticky.

Prásknu, že tohle mi řekla Alpaka a trošku mě to znepokojilo… navzdory tomu její adekvátní kvality a kvantity mě přesvědčily o její způsobilosti mít se mnou vůbec nějaký vztah (to, že já způsobilá nejsem, je zase o něčem jiném).

  • Vykládám tarotové karty, používám kyvadlo, čtu si horoskopy a koukám na satanistické dokumenty.

Dobře, uznávám, že to zní, jakobych byla jedna z těch bab na Ezo TV. Ale to opravdu ne! Je to taková má vášeň, když mě přepadne zoufalství, že marním život. Ano, je to v mých letech smutné, většinou tyto starosti mívají lidé s krizí středního věku a to já ještě nejsem. To už je starší i přítelkyně Kuřete, ta už by se dala označit za takovou starou fosílii… (snad za to nedostanu do huby, víte co, lesby jsou přece drsné jako chlapi!)

  • Mám velmi kladný postoj k veganským psím granulím.

Tohle prohlásila zase Kuře. Sice jsme nebyly na rande, ale slyšet takovou věc říct ve škole při hodině bylo fakt divný.

  • Včera jsem koukala na film o Hitlerovi, hrozně se mi líbilo, jak tam scénáristé a režisér ukázali nácky v pozitivním světle.

A nakonec ještě poslední věta, kterou jsem na prvním rande řekla já, a až doma jsem pochopila, proč mi ta druhá slečna neodpověděla, omluvila se a odskočila si na záchod. Já totiž studuji školu, kde se mimo jiné učí i točit, tak mám občas sklon hodnotit zpracování filmových děl.

Pokud jste samy zažily ještě další kuriózní věci, neváhejte se o ně podělit v komentářích!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *