fbpx Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

15 věcí, které jsem v roce 2020 stále neudělala, ale ještě jsem se na ně nevysrala

Panda Červená 0

Nazdáreček, moji milí blogoví zbloudilci. Mám na vás několik otázek k masakrálnímu zamyšlení: Kdo je Panda? Co plánuje? Má zoufalý život? Je v depresi, anebo šťastná? Kam to letos dotáhla? Na tyto otázky vám teď odpovím a doufám, že se kvůli této rekapitulaci nerozbrečím. Mám však ještě půl roku na dohnání restů, juchů! Takže, jak to vlastně se mnou je?

 1. Naučím se tancovat waltz. – ANO, splněno! Jsem správná lesba, takže samozřejmě chlapské kroky, abych splnila stereotyp.

  Avšak protože byl zrušený Queerball, tak jsem svůj um ještě nevyužila :´-(.

 2. Pořídím si elegantní business oblečení. – NE, pořád nejsem gentlewomenská lesba 🙁

  Hlavním důvodem je fakt, že je to drahý jak kráva. A mám pořád lehčí nadváhu, chci kostýmek na tělo s ještě více nádhernějšími křivkami, ne nadměrnými 😀 .

 3. Udělám si dovolenou ve stylu, že někam odcestuju. – NE.

  Vzala jsem si dovolenou asi tak dvakrát, a to z důvodu, že bych ráda už konečně dodělala školu a tak se snažím učit (zatím neúspěšně). Nicméně, s mou nejlepší kamarádkou Levharticí mě brzy čeká Thajsko <3 .

 4. Začnu aktivně sledovat všeobecná média. – NE.

  Furt mě to nudí k smrti a mám pouze pár specifických médií, které jsou ale tak úzce pojata, že se nedají počítat. Jako třeba: Novinky z CoolClub, Marketingové Včeliště, či erotický Blog Vanilopky, která však svou činnost nedávno ukončila. Nicméně o této slečně/blogu v blízké době napíšu, protože právě ona byla jedním z hlavních důvodů, proč jsem se odvážila založit tuto svoji webovou stránku.

 5. Přestanu míchat tvrdý alkohol s pivem či vínem, abych se nepoblila. – NE.

  Pořád si jsem schopná udělat ostudu jako prase. Naposledy na sraze/plese, kde jsem asi po roce potkala Kuře a vzbudilo to ve mně tolik nostalgických vzpomínek, že jsem se z toho zlila tak, že jsem se nakonec skutálela i ze schodů 😀 . (Zdravím tě, Kuře, pokud toto čteš a teď už víš, proč jsem se chovala jak hovado, sorry no, jsem cíťa 😀 ).

 6. Požádám Alpaku o ruku. – NE.

  Přiznám se, že jsem to fakt plánovala, někdy po prázdninách a ona asi nic netušila. Na to však už seru, protože jsem dostala košem, tudíž by to bylo asi nevhodné (avšak nebojte, stále žiju 😀 ). Pořád lepší, než kdyby mi řekla ne, že jo? 😀

 7. Dám výpověď v práci. – NE.

  Došla jsem k názoru, že bych v aktuální situaci musela bydlet pod mostem 😀 . Důvodem je, že moc nezvládám koordinovat věnování se blogu a práci na fulltime, nicméně vyřešila jsem to prozatím dočasně tak, že si sháním posily do týmu (když se na mě ostatní vykašlaly, že jo! A já zůstala sama, pche!).

 8. Vydám na blogu spoustu nových článků. – ANO.

  Tak spoustu asi ne… ale rozhodně jsem toho letos napsala nejvíc za posledních pět let 😀 .

 9. Uznám, že se chovám jako kráva (pravá lesba, alá „Nejde o to, co jsi řekla, ale o to, jakým jsi to řekla tónem.“ – ANO.

  Tak s tím opravdu problém nemám a ještě si z toho dělám srandu. Každá ženská si tím občas projde, no ne? Víte co se říká – Žena nikdy neví co chce, ale nepřestane, dokud to nedostane.

 10. Budu pravidelně chodit na masáže. – NE.

  Ach jo, nebyla jsem ještě ani jednou… nikdy v životě… je mi stydno.
  Pozn. Kdybych narazila na lesbickou erotickou masáž, nebránila bych se. Nějaký tip, hm?

 11. Sblížím se s mamkou a budu si s ní povídat. – ANO.

  A jsem z toho na větvi. Dokonce jsem jí práskla, že se hodlám vydat na dráhu „bloggerky influencerky“ (zatím silné slovní spojení 😀 ), a ona mě nejen podpořila, ale chce mi pomoc s finančními a právními věcmi s tím spojenými! Páni 😮 .

 12. Přestanu pít energy drinky. – NE.

  K čerchmantu! >:-( Ale piju jich už mnohem méně. A to se počítá.

 13. Stop šlofíkům během dne, abych chrápala správně v noci. – NE.

  Víte, ony nejgeniálnější nápady přicházejí kolem třetí hodiny ráno.

 14. Budu se Lesbickému almanachu věnovat každý den alespoň hodinu. – NE.

  Vypadám snad na to? ALE! Začala jsem. Poslední tři týdny se mi to pěkně daří. Jestli sledujete můj blog pravidelně, tak nekecejte, že jste si toho nevšimli 😀 .

 15. Nepáchnu na seznamku Lesba.cz – Eh… ehm… no… NE.

  Ale na mojí obranu, šla jsem tam hledat kamarádky, abych si rozšířila obzory a zašla občas do společnosti! 😀

  Takže 4 x ANO a 11 x NE. Hm… čekala jsem to sice o dost lepší, ale zase mám motivaci 😀 . Ještě k tomu je to jen výběr, celkem mám takových cílů přesně 47. Určitě by to bylo lepší skóre. Beztak za všechno může ten blbej koronavirus!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *