fbpx Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

15 věcí, které jsem v roce 2020 stále neudělala, ale ještě jsem se na ně nevysrala

Panda Červená 0

Nazdáreček, moji milí blogoví zbloudilci. Mám na vás několik otázek k masakrálnímu zamyšlení: Kdo je Panda? Co plánuje? Má zoufalý život? Je v depresi, anebo šťastná? Kam to letos dotáhla? Na tyto otázky vám teď odpovím a doufám, že se kvůli této rekapitulaci nerozbrečím. Mám však ještě půl roku na dohnání restů, juchů! Takže, jak to vlastně se mnou je?

 1. Naučím se tancovat waltz. – ANO, splněno! Jsem správná lesba, takže samozřejmě chlapské kroky, abych splnila stereotyp.

  Avšak protože byl zrušený Queerball, tak jsem svůj um ještě nevyužila :´-(.

 2. Pořídím si elegantní business oblečení. – NE, pořád nejsem gentlewomenská lesba 🙁

  Hlavním důvodem je fakt, že je to drahý jak kráva. A mám pořád lehčí nadváhu, chci kostýmek na tělo s ještě více nádhernějšími křivkami, ne nadměrnými 😀 .

 3. Udělám si dovolenou ve stylu, že někam odcestuju. – NE.

  Vzala jsem si dovolenou asi tak dvakrát, a to z důvodu, že bych ráda už konečně dodělala školu a tak se snažím učit (zatím neúspěšně). Nicméně, s mou nejlepší kamarádkou Levharticí mě brzy čeká Thajsko <3 .

 4. Začnu aktivně sledovat všeobecná média. – NE.

  Furt mě to nudí k smrti a mám pouze pár specifických médií, které jsou ale tak úzce pojata, že se nedají počítat. Jako třeba: Novinky z CoolClub, Marketingové Včeliště, či erotický Blog Vanilopky, která však svou činnost nedávno ukončila. Nicméně o této slečně/blogu v blízké době napíšu, protože právě ona byla jedním z hlavních důvodů, proč jsem se odvážila založit tuto svoji webovou stránku.

 5. Přestanu míchat tvrdý alkohol s pivem či vínem, abych se nepoblila. – NE.

  Pořád si jsem schopná udělat ostudu jako prase. Naposledy na sraze/plese, kde jsem asi po roce potkala Kuře a vzbudilo to ve mně tolik nostalgických vzpomínek, že jsem se z toho zlila tak, že jsem se nakonec skutálela i ze schodů 😀 . (Zdravím tě, Kuře, pokud toto čteš a teď už víš, proč jsem se chovala jak hovado, sorry no, jsem cíťa 😀 ).

 6. Požádám Alpaku o ruku. – NE.

  Přiznám se, že jsem to fakt plánovala, někdy po prázdninách a ona asi nic netušila. Na to však už seru, protože jsem dostala košem, tudíž by to bylo asi nevhodné (avšak nebojte, stále žiju 😀 ). Pořád lepší, než kdyby mi řekla ne, že jo? 😀

 7. Dám výpověď v práci. – NE.

  Došla jsem k názoru, že bych v aktuální situaci musela bydlet pod mostem 😀 . Důvodem je, že moc nezvládám koordinovat věnování se blogu a práci na fulltime, nicméně vyřešila jsem to prozatím dočasně tak, že si sháním posily do týmu (když se na mě ostatní vykašlaly, že jo! A já zůstala sama, pche!).

 8. Vydám na blogu spoustu nových článků. – ANO.

  Tak spoustu asi ne… ale rozhodně jsem toho letos napsala nejvíc za posledních pět let 😀 .

 9. Uznám, že se chovám jako kráva (pravá lesba, alá „Nejde o to, co jsi řekla, ale o to, jakým jsi to řekla tónem.“ – ANO.

  Tak s tím opravdu problém nemám a ještě si z toho dělám srandu. Každá ženská si tím občas projde, no ne? Víte co se říká – Žena nikdy neví co chce, ale nepřestane, dokud to nedostane.

 10. Budu pravidelně chodit na masáže. – NE.

  Ach jo, nebyla jsem ještě ani jednou… nikdy v životě… je mi stydno.
  Pozn. Kdybych narazila na lesbickou erotickou masáž, nebránila bych se. Nějaký tip, hm?

 11. Sblížím se s mamkou a budu si s ní povídat. – ANO.

  A jsem z toho na větvi. Dokonce jsem jí práskla, že se hodlám vydat na dráhu „bloggerky influencerky“ (zatím silné slovní spojení 😀 ), a ona mě nejen podpořila, ale chce mi pomoc s finančními a právními věcmi s tím spojenými! Páni 😮 .

 12. Přestanu pít energy drinky. – NE.

  K čerchmantu! >:-( Ale piju jich už mnohem méně. A to se počítá.

 13. Stop šlofíkům během dne, abych chrápala správně v noci. – NE.

  Víte, ony nejgeniálnější nápady přicházejí kolem třetí hodiny ráno.

 14. Budu se Lesbickému almanachu věnovat každý den alespoň hodinu. – NE.

  Vypadám snad na to? ALE! Začala jsem. Poslední tři týdny se mi to pěkně daří. Jestli sledujete můj blog pravidelně, tak nekecejte, že jste si toho nevšimli 😀 .

 15. Nepáchnu na seznamku Lesba.cz – Eh… ehm… no… NE.

  Ale na mojí obranu, šla jsem tam hledat kamarádky, abych si rozšířila obzory a zašla občas do společnosti! 😀

  Takže 4 x ANO a 11 x NE. Hm… čekala jsem to sice o dost lepší, ale zase mám motivaci 😀 . Ještě k tomu je to jen výběr, celkem mám takových cílů přesně 47. Určitě by to bylo lepší skóre. Beztak za všechno může ten blbej koronavirus!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

%d bloggers like this: