fbpx Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Cena za nejhorší hlášky při lesbickém sexu 2019: První ročník se nesl v duchu záchoda

Panda Červená 0

SEX JE JAKO JÍDLO. Když držíte půst, tak i to nejhorší maso je skvělé. Sex se může stát rozpačitým i v tom nejlepším – ať už jde o typickou křeč v noze nebo fakt divné zvuky, dost pravděpodobně jste se s tím už setkali. A mluvení při sexu může být docela oříškem. Co jsem tak vypozorovala, vyslechla a vyčetla, tak buď jej milujete, anebo nenávidite (ať už z jakéhokoliv důvodu od názoru, že je to ponižující, až po neskutečnou stydlivost). Nikdo není dokonalý a mluvení při sexu si každý koriguje dle svého, tudíž nelze říct, že jsou určité věty řečené při sexu špatně. Teda, jsou věci řečené, které jsou FAKT ŠPATNÉ.

Co jsem tak opět vypozorovala, vyslechla a vyčetla, spousta lidí považuje za nevhodné zeptat se při sexu „Už jsi byla?“. Já s tím třeba nesouhlasím. Každý prožívá orgasmus jinak a pokud se ten druhý/ta druhá na tohle zeptá, považuju to za hezké, jelikož se ujišťuje, zda je práce řádně provedena.

P.S. Strašně vtipná sexuální scéna je ve filmu Život Adele , kde si kameramani dali velice záležet na zachycení mimiky obličeje hlavní hrdinky, která vypadá, jako by pořád brečela a co chvilku jí začnou téct nudle z nosu… taky trochu divné při sexu: „Lásko, promiň, že ti stekla moje nudle mezi prsa“.

Tak, pojďme si shrnout, s jakými hláškami jsem se za posledních několik měsíců setkala a dle mého názoru sem určitě patří:

„Pojď dělat nějaké čuňačinky…“
„Mhm… a čím začneme? Posereme postel nebo poblijeme polštáře?“

    • musím se svěřit, že tohle je moje nejoblíbenější nevhodná hláška. Sice se tato situace odehrála před sexem, nicméně rozesmívá mě doteď a ani tu erotickou náladu to nezkazilo 😀 .

„Ty vole, počkej, já potřebuju srát.“

S tímto přímo souvisí i další sexuální dotaz:

„Co to tu smrdí?“

A víte, co je vážně špatné říct, jelikož to vyzní vždycky hrozně, ať jsou vaše úmysly jakékoliv?

„No…víš co, raději zhasneme.“

„Ty vole, já nemůžu najít klíč od těch pout.“

    • tohle se mi stává celkem často. Celkem trapné při aktu. Na druhou stranu můžete dělat, že necháváte partnerku čekat schválně…

Důkaz, že přeformulovat heterosexuální hlášky moc nejde:

„Vykuř mi klitoris!“

BONUSové hlášky, co bych osobně já nikdy nechtěla slyšet (a dle mé rešerše je ženy opravdu někdy už při sexu slyšely)

„Myslíš, že tvoje máma zkoušela tuhle pozici?“

„Ach…och… OOOCH… nebude lepší, když se rozejdeme?“

„Potom ale umeješ nádobí…“

Celkově vzato však vyznávám názor, že pokud se při sexu nesmějete, máte ho se špatným člověkem. Haha. HAHA.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *