fbpx Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Chcete vědět, kdo je v naší lesbické zoo? Ano, chcete!

Panda Červená 2

Konečně jsem vyslyšela prosby lidu (čtyřech čtenářek) a rozhodla se napsat slovníček zvířectva, které se nějakým způsobem dotýkají mého Lesbického almanachu. No jo, postupně jsem se osamostatnila, skoro všichni mě opustily! Ale víte jak, vůbec mě to netrápí, protože slavná pak budu jen já, že ano! 😀 Jdeme se podívat na to, jak bych vůbec nebyla Pandou bez Kuřete, Alpaky nebo třeba Vydry.

Alpa(ka) Nálevová

Tuhle slečnu asi nemusím představovat. Byla to moje dlouhodobá přítelkyně, se kterou jsem se nakonec sestěhovala. Řekla bych, že její jméno se objevuje asi v 70 % článků. Myslím, že nejvíce se do povědomí zapsala při správě našeho Instagramu, ukázala mi nádherný svět lesbického sexu a kdysi se pokoušela o komiks, kde vystupovala brutální lesba jako kláda Alex (bohužel, komiks rychle uvadl 🙁 ). A asi nikdy nezapomenu na její legendární hlášku směřující na mé intimní partie:

 • „Víš o tom, že máš takový dost velký klitoris? Dal by se vidět i z támhletoho hotelu naproti!“

Jelenice Lylorohá

A teď vám prásknu někoho zcela nového – slečnu, která mi před půl rokem (ty kráso, to to letí!) odepsala na můj inzerát na jedné lesbické seznamce. Znáte takové to, když si s ní píšete delší romány a kontrolujete email každé 3 minuty a hopsáte nadšením při každé notifikaci 😀 . Ach, než jsme si stihly dát rande v čajovně, dostihla Českou republiku karanténa a tahle frnda si mezitím stihla najít nějakou jinou a konverzujeme spolu stylem slohu na A4 párkrát za uherský měsíc. Je to prozatím jediná osoba na celé planetě, která zná vlastně veškeré detaily a (lesbická) dramata v mém životě (hlavně o těch, o kterých zde nepíšu). A to jsme se ještě nestihly setkat. Jo a je to KOČKA (pardon, její přítelkyně, ale máš hold přitažlivou sexy slečnu, tak si musíš zvyknout 😀 ).

 • Senzační balící hláška by Jelenice, kterou mi nedávno napsala: „Vyčesala jsem jí psa“ -> takže ženy, pokud chcete svést milovnici pejsků, stačí se zeptat, zdali ji v noci můžete vyčesat fenu a je vyhráno!

Kuře à la bažant

Slečna (pozor, teď už paní!), která mě asi dva roky kopala do prdele, abych konečně ten blog založila. Dělala se mnou obsáhlé brainstormingy na články, vymyslela jich za celou dobu našeho přátelství asi 30. Je autorkou mnoha flirtujících a povzbuzujících hlášek. Bohužel jsme se musely rozkamarádit, a tak už o ní na tomto blogu není moc slyšet. Doufám, že jednou přijme moji nabídku a začne pro vás psát hezké články týkající se aktuálního života v naší LGBT komunitě!

Levhartice Sněžná

Och, ano! Tohle je zvířátko, o kterém jsem mluvila teprve nedávno, ačkoliv je vlastně ze všech nejdůležitější (hned po mně samozřejmě 😀 ). Sice se na tomto blogu nikdy nepodílela a nepodílí, ale táhneme to spolu jako BFF už spoustu let. Vlastně, jistou roli zde má – buzeruje mě, ať si dodělám veškeré resty, abych se mohla naplno věnovat tomuhle „projektu“.

Panda Červená

Tak samozřejmě, nemůžu vynechat tu nejúžasnější ženskou na zemi – mně :3 (a ano, mé ego je skoro tak velké, jako trůn pána Satana). Uběhly už dva roky od momentu, co jsem založila tento blog a od té doby se postupně má anonymita začala ztrácet (ono to ani jinak nešlo). Dlouhou dobu jsem si na ni dávala záležet, přeci jen, píšu tu o svém extra intimním životě a představa, že by si například o mých erotických zážitcích četli mí kolegové v práci, mi moc nevoní 😀 . Nastala však doba, kdy se chystám vystoupit ze stínů a ukázat vám vše (jako ne úplně vše, takovou nádheru byste nerozdýchaly).
A zde něco pro ujeté stalkerky, pro které je odhalení anonymních leseb na internetu zábavnou činností:

 • Oblíbená zvířata: Jednorožec, Panda, Tučňák
 • Nejoblíbenější činnosti: Dělání kouřových kruhů z vodní dýmky, vášnivé hraní videoher, případně deskovek. A jsem úchyl na čtení o osobním rozvoji. Vyznávám Tajemství života – přitahujeme to, na co myslíme!
 • Oblíbené pití: Víno, alkoholové tlamolepy (na nedávném rande mi jedna slečna představila kvalitní jahodový gin a to jsem si málem ustříkla), čaje a ideálně luxusní v čajovně ❤️ .
 • Další asi divné zájmy: Ezoterika (především výklad karet). Poslouchání ujetých písniček, jako jsou například speciální love songy, krutopřísný dubstep (celkově nějaký bassový hardcore) či guilty pleasures jako je skupina Holki (fakt je žeru!)

 • Oblíbené seriály: Once Upon a Time, Glee, Skins
 • Je mi 26 a aktuálně bydlím v Ostravě

Tak ženy, směle do rešerše 😛 ! Vybídla bych vás, abyste mi napsaly zprávu, pokud si pomyslíte, že jste mě našly, jen pro tu prču, jak by byly ženy, kterým napíšete, zmatené 😀 .

Vydra Jižní

No, tahle holčina není úplně tajná, jedná se o One Geek Girl, moji drahou spolužačku z vysoké školy. Tato slečna byla fyzicky přítomna u zakládání tohoto blogu. Tenkrát to byl ještě Lesbapost 😀 . Dodávala mi odvahu k odkliknutí tlačítka při pořizování domény. A plánuju ji v budoucnu zneužít jako kameramanku. Na co? To se nechte překvapit!

Tak snad už v tom nebudete mít takový guláš. Přeci jen, o osobách, které ovlivňují můj život, budu psát často! Ale kdo ví, kolik zvířat ještě budu muset v budoucnu představit. Třeba určitě svojí budoucí ženu (KDE SE KURVA FLÁKÁŠ?!!)

 1. ~Levhartice Sněžná~ ~Levhartice Sněžná~

  Ta číča, co mě reprezentuje, má naprosto totožný výraz, co mám teď já. Buzeruju? Opravdu? Takový hrubý výraz? Jen ti pomáhám k tomu, ať je z tebe lepší člověk a plníš si své sny! Pako! 🤔

  • To bylo napsáno s čistým úmyslem jako stoprocentní lichotka!!! Je to samozřejmě tak, jak říkáš! 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *