fbpx Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Co mi dal a vzal portál Lesba.cz

Panda Červená 2

Řeknu vám, lesbické seznamky jsou masakrální. Je to teprve asi rok zpátky, co jsem vyzkoušela opravdu hromadu webů, včetně Igirls. A přineslo mi to akorát trápení. Vyloženě hororovou zkušeností byla seznamka na Lesba.cz. Jen při vzpomínkách na toto období mi vstávají zděšením chlupy na prstech. A beztak nejlepší seznámení mi poskytla moje kamarádka, když jsem jí sdělila, že nejsem náročná a stačí mi, když ta holka bude mít dlouhý vlasy a bude dýchat. No a bum, dohodila mi Alpaku. Vidíte, stačí nebýt náročná. Respektive zvolte si dva nejdůležitější požadavky, jaké má partnerka splňovat, a je frnda na frndě!

Pozn. Všechny přezdívky jsou samozřejmě vymyšlené. Odpovědí mi přišlo hodně (leseb je prostě nedostatek a musíte brát co je, že), vybrala jsem pět „nejlepších“. A několik slečen mi taky už neodepsalo, když jsem jim napsala, že moje kvality jsou mimo jiné to, že už mám vybrané šaty na svatbu a mám prsa velikosti přibližně 6D – hezky jsem tím eliminovala ty, které by nepobraly můj blbý smysl pro humor.

Tento článek otevřu odpovědí, díky které jsem ho vůbec začala psát a to od jisté 29 leté Adalberty, která mi napsala, že není úplně hloupá, snad i trošku hezká, nosí elegantní oblečení, kabelky a když má volno, tak fotografuje a miluje nakupování ve zdravých výživách a fitness shopech. Na její email jsem zareagovala, avšak ona již neodepsala. Bylo to celkem divné, nenapadal mě důvod, proč. Tak jsem z legrace napsala ještě jednu zprávu s dotazem, jestli jsem ji už odradila a že je to škoda, protože jsem se těšila, jak si zaskuhrám nad zdravou výživou. A teď se podržte, přišla mi odpověď, kterou tu vyloženě odcituji:

„Ano odradila. Viděla jsem tvou fotku na FB a nejsi můj typ. Líbí se mi krásné ženy. Měj se krásně.“ Na jednu stranu doufám, že na tento článek tato žena někdy narazí a pochopí, jak je arogantní, netaktní a zkrátka mě napadá jen slovo „hnusná“ a celkem rozumím, proč hledá partnerku přes internet. Mimochodem, zajímalo by mě, jak našla můj profil na Facebooku, jak věděla, že jsem to já? Takže jestli jsem opravdu tak odpudivá, že lidi odrazuju, to zůstane ve hvězdách. A na té profilovce mi to tenkrát jako slušelo :-(.

Dále zmíním Blahomilku, která mě rozesmávala i frustrovala zároveň, jelikož si po sobě nekontrolovala pravopis. Kupodivu mi ani tak nevadily chyby v textu, ale řekněme, že psala ve stylu:

„Rada stebou pokecám, kolos moc nemusím, ale za to miluji ořechy snad to nevadí ? miluju sporty i když žádný nedělám , jinak obsah posedime s prately v hospodě, výlety atd., akorát nemám kaktus“. Měla jsem docela dobrou náladu, a tak jsem jí napsala, že mi nevadí její nelibost ke kolosu, že mě taky vyloženě nezajímají, akorát ráda šplhám po budovách v Assassin´s Creed a že mi vzala plachtu z větru, protože nemá kaktus (abyste pochopili, v mém inzerátu bylo zmíněno, že miluji kokos a chci najít partnerku, se kterou budeme pěstovat kaktus). Odepsala mi udiveně, jestli náhodou nemá být ta věta obráceně, jakože vítr z plachet? Přiznám se, že teď jsem neodepsala já, pochopila jsem, že bychom si moc nesedly.

A pak tu byla jistá slečna Celestýna, se kterou jsem prohodila více jak 25 delších emailů, bylo to moc fajn. Pak mi poslala několik fotek se slovy, že „pokud se s ní přestanu bavit, tak to pochopí.“ – což mě celkem urazilo, jelikož zrovna já opravdu nejsem člověk, který by byl tak přízemní, aby odřízl někoho kvůli tomu, jak vypadá, jenže… tohle bylo na mě moc. Řekněme, že slečna byla opravdu hodně při těle. Tak moc, že jsem si absolutně nedokázala představit nejen to, že bychom spolu byly v posteli (nepřeháním, kdyby byla nahoře, už bych se nezvedla), ale styděla bych se představit ji přátelům, rodině, měla bych problém s ní jít do společnosti. Bylo mi z toho mizerně, hrozně moc. Byla vtipná, rozuměly jsme si, ale tohle zkrátka nešlo… byla asi 5x větší než já. Sice jsem s ní kontakt nepřerušila, ale postupně jsem to nechala vyšumět. Nakonec si říkám, že to bylo dobře, jelikož bude někdy šťastná s někým, kdo ji bude uctívat ve všech směrech. Pocit to byl však tenkrát opravdu příšerný.

Následovala Drahuše, která se mi svěřila, že jsem ji hrozně zaujala, avšak je o malinko starší než já, a tak doufá, že se neomezuji věkem.

Po pár emailech z ní vypadlo, že jí je 55 let. Úplně jsem si představovala to setkání s mými rodiči: „Ahoj mami, tak tohle je moje přítelkyně, budete si rozumět, maturovaly jste asi ve stejném roce.“

Uzavřela bych to tím, že jsem s touto seznamkou skončila ve chvíli, kdy jsem zde poznala slečnu Edeltrudu, pro kterou jsem byla první. Úplně ve všem. A dva dny poté, co mě v ultra romantický večer, plný růží, „donutila“ ji „zbavit panenství“ a téměř se slzami v očích mi vyznala nehynoucí lásku, se se mnou rozešla, jelikož mě už prý nemiluje a vlastně mě „nikdy neměla ráda, celé to bylo na nic, nepřitahovala jsem ji, byla jsem podle ní moc negativistická.“ To jsem myslela, že mě omyjou. Víte, čas opravdu různé životní šoky spraví, byla jsem z toho tenkrát zničená, jak se takhle může někdo zachovat, lhát celý vztah? Avšak teď jsem neskutečně ráda za to, že se to stalo. Jaká to musí být osoba, když dokáže tohle udělat? Byl to první člověk, který mi řekl, že jsem negativistická.

Já – negativistická!!!

  1. Renata Renata

    Hezké, taková normální seznamkovská sebranka. Už teď je mi úzko, protože mě seznamování taky čeká a bude to nepochybně tristní.

    • V současné době se chystám publikovat článek, ve kterém se podělím o další zkušenosti s tímto portálem, tentokrát jsem to celé dotáhla mnohem dál – měla jsem několik rande a musím říct, že dost drsné :-D. Píšu ho s ročním zpožděním, abych zabránila možnosti spojení si potenciálními identitami mých randících protějšků. Zase ale nesmíte zapomínat, že jde pouze o mou zkušenost, kdo ví, jak to mají ostatní :-).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *