fbpx Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

#ErotickýLamanach: Bradavky s medem a voskem – ještě žhavější lesbická povídka

Panda Červená 0

Jste nadržené, osamocené a rády si čtete erotické povídky? No, tak to je můj následující skvost určený právě vám. Ano, je tu další kousek ze šuplíku mých porno příběhů, tentokrát obohacený o vlastní ilustrace. Tento jsem napsala, když mi bylo 16 let. Haha. Opět se omlouvám všem Terezám, které toto čtou 😀 .

Terka mi nedala pokoj, provokovala, snažila se mě nenápadně dotýkat a líbat a já to nakonec nevydržela (počůrala jsem se). Když mi asi po dvacáte řekla, ať si ji vezmu (chápu, chtěla jsem se odpovědi na otázku „Vezmeš si mě?“ vyhnout souloží, no, to mi bylo podobné), tak se ze mě v tu chvíli stal trochu někdo jiný. Jistě, fantazii má každý, ale málokdo si své tajné sexuální sny splní. A protože ji znám velice dobře, věděla jsem, jak to chce.
Tak fajn, dostaneš to! (bezva moment na příchod rudé armády)
Poručila jsem jí, aby si lehla na postel. Přivázala jsem Terku všim, co jsem měla po ruce a chystala se ji mučit (… oooukej). Mučit v uvozovkách, ona je totiž dost perverzní, takže ji něco jen tak nerozhodí (ach tak, to pak jo). A já na ni měla takovou chuť, že jsem ji chtěla trápit hodně dlouho. Z jejího mrazáku jsem vytáhla kostky ledu, přinesla svíčku a med. Klečela jsem u ní na posteli a začala ji líbat. Líbáni nám jde moc dobře. 🙂 (proč, proč, proč jsem psala erotické povídky?!)
Postupovala jsem na krk, ušní lalůčky, ramena, až jsem narazila na prsa (představte si to: laskáte svoji sexuální partnerku a najednou se praštíte o její dudy velikosti 6). Ty její bradavky… jen se do nich zakousnout. Každou jsem líbala a olizovala, kousala a sála a u toho jsem rukou zajela mezi Terčiny nohy (povšimněte si, že jsem upgradovala z olizování jedné bradavky na olizování dvou). Už ten pocit, že je přivázaná, nemůže se hnout ani bránit a vůbec neví, co ji čeká, ji tak rozparádil, že byla úžasně mokrá. Musela jsem ji ochutnat… Tak dlouho jsem to…DNESKA… chtěla, ale nechtěla jsem být zase ta, co to začne první… jsem přece slušná holka! (mám takový dojem, že jsem měla trochu psychopatické sklony, možná jsem v tu dobu koukala na Dextera 😀 )
Přesunula jsem hlavu mezi její stehna a dráždila ji jazykem. Byla úžasná! Ona tak skvěle chutná! (nenechte se mýlit, ta FRNDA byla úžasná!) Pak přišel na řadu led. Terka byla už dost rozpálená a potřebovala trochu zchladit (do prdele, to je klišé jak kláda 😀 ). Kostkama ledu jsem jí kroužila kolem bradavek, na bříšku kolem pupíku… nic jsem nevynechala (zajímavé je, že v současné době na bradavky extra vysazená nejsem, hm hm). Led postupně tál a já kapky vody z jejího těla slízávala, jak se dalo.
A té mršce se to líbilo! Ale nechtěla jsem ji udělat hned, tak jsem přestala a přišla na řadu svíčka. Zapálila jsem ji (ježiši kriste, chudák Terka!!!) a malé kapičky rozpáleného vosku jsem jí kapala na tělo. To se pro změnu líbilo mně! Když vosk ztuhnul, sloupala jsem ho a chtěla její tělo uklidnit (no, tak jestli jsem ji vážně zapálila, tak to chtělo hasičák…).

Nabrala jsem si med na prsty a dala Terce ochutnat. Po troškách jsem jí ho roztírala na prsa a mezi nohy a pak jí ho jemně slízávala z těla. Když jsem z ní slízala všechen med, který se mísil s chutí její úžasné pokožky, svalila jsem se na postel vedle ní a odvázala jí ruce a nohy (k čemu sex a orgasmus, když můžu jíst med smýchaný s voskem, že jo). Líbaly jsme se a odpočívaly. Pak jsem přinesla z kuchyně židli. Terku jsem na ni posadila, ruce jí opět svázala za zády a pořádně jí roztáhla nohy. Občas jsem do ní tvrdě vnikla prsty nebo jsem jí půjčila na hraní svoje bradavky.

Když ji to dostatečně vzrušilo, odtáhla jsem ji do kuchyně. Opřela jsem ji o stůl, ruce měla stále svázané. Jednou rukou ji tlačila na stůl a druhou Terce mučivě pomalinku přejížděla mezi stehny, dokud se neudělala (jsem ráda, že nakonec došlo i na ten sex, když už jsem se najedla a zvládla Terku mezitím i podpálit). Než se vzpamatovala z orgasmu, udělala jsem čaj (asi bylinný čaj podle Evy Aschenbrenner 175 g pro detoxikaci těla) , opřela jsem se o linku a sledovala jsem její úsměv v obličeji. Myslím, že jsem si ho docela zasloužila. 🙂

Tak to vidíte, řekněte, kdo by si nechtěl užít s Pandou, když jsem taková štědrá a dávající, hm? 😎

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *