fbpx Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

#ErotickýLamanach: Konečně má – žhavá lesbická povídka

Panda Červená 5

Víte, já jsem psala erotické povídky… A myslím, že nastal čas, abych se s vámi o tu ostudu podělila. Pro zachování integrity jsem použila reálné jméno, tudíž se předem omlouvám všem Petrám, které toto čtou. Veškeré gramatické a další chyby jsou moje, nicméně na mou obranu jsem byla nevyspělá, takže! 😀

Dlouhou dobu jsem tiskla Petru těsně k sobě, doufajíc, že se v ní ztratím. Podívala jsem se jí do očí. Divila jsem se, že po takové době na mě její oči mají pořád takovýhle vliv. Je pět let od školy. Pět let prožitých s Petrou jako spolužačky, než jsem začala být konečně upřímná o svých citech (aha, takže hlavní hrdinky na střední asi propadly). Pět dlouhých, přitěžující let (tak určitě propadly, chuděrky). Ale teď jsme tady. Konečně spolu sami. Ona je konečně moje. 

„Víš,“ řekla jsem jí, „jsi všechno, co jsem kdy chtěla.“ (z toho se mi zachvěly chlupy na hrudi)

Usmála se, když jsem pohnula rty blíže k ní. Můj tep se zrychlil, jakmile se naše rty setkaly, byly měkké a teplé (jako když sáhnete do čerstvě udělaného lejna 😀 ). Její paže se zastavily kolem mého krku. Bože, všechno mě na ní přitahuje. Její pleť, rty, její vůně (a kovové šroubky v koleně po operaci)… všechno kolem ní bylo tak… opojné. 
Opatrně jsem ji vedla zpátky na místo, kde stál stůl (á, pozor, dozvídáme se, že jsme někde, kde je kus nábytku!). Položila jsem jí ruce pod nohy a nadzvedla ji, aby mohla sedět na hraně stolu – všechno v momentě kdy jsme pokračovaly v polibku (je poznat, že jsem to psala nezkušená, tohle by docela bolelo, nechat si zařezávat do prdele hranu stolu). Naše jazyky tančily proti sobě, když jsem dlaní klouzala po hedvábných tkaninách šatů. Petře unikl tichý sten, který tlumil náš polibek. 
Podporujíc ho, přestěhovala jsem pomalu ruku z šatů na její stehna (*s údivem čte své poetické umění*). Pod šaty jsem posunula ruku mezi její nohy, zatímco jsem ji zlíbala od brady až ke krku. Zasténala na souhlas (tak ještě, aby na protest, že jo), když jsem jí nasála kousek kůže na krku. Jak jsme se dál líbaly, uvolnila jsem pásky, které držely šaty pohromadě. Uchopila jsem její prso a dotkla se bradavky (ROZHODNĚ JEN JEDNU KOZU! 😀 ). Mezitím jsem postoupila do vnitřní strany stehna (you´ve reached level 2). 
Začala jsem jí znovu líbat krk, kolem ramen a hruď. Znovu jí unikl tichý sten, když jsem dala pusu na její bradavku (POŘÁD JEN NA TU JEDNU, ŠKÁDLÍ SE JEN JEDNA BRADAVKA!!!). Hrála jsem si s ní mezi zuby, používala svůj jazyk, abych mohla dráždit její citlivé tělo (beztak jsem tím pořád myslela jen tu jednu bradavku...). Mezitím jsem prsty zavadila přes kalhotky. Cítila jsem, jak je vzrušená, pousmála jsem se (asi jsem byla překvapená, že jsem našla ty kalhotky 😀 ).

„Prosím,“ zasténala náhle „prosím, já tě potřebuji.“ 

Odstrčila jsem zpátky nádobí, které bylo za ní, aby si mohla lehnout (jo počkaaat, takže my jsme v kuchyni? Doufám teda jako, že se to neodehrává v obýváku, to by byl docela chlívek). Když jsem se vrátila před ní, zvedla jsem jí nohy. Naklonila jsem se nad ní, líbala ji a sledovala jsem, – jak jí bylo vidět na očích – jaké potěšení cítila, když jsem v ní klouzala prstem (tzn. že byla suchá jak Sahara, ale nenechala jsem se tím rozhodit). O chvíli později jsem přidala i druhý prst. Sténala hlasitěji teď s hlavou nakloněnou dozadu (možná se mi nechtěla smát přímo do obličeje).

 Všimla jsem si tenké vrstvy potu, která se jí začala tvořit na krku a na hrudi. Milovala jsem, jaký mám na ni účinek, milovala jsem, když jsem ji mohla potěšit tak, jako teď. 

„Líbí se ti to?“ Zeptala jsem se, pozorně ji sledujíc.

„Ano,“ řekla, a kousala se do rtu, „Ano.“ (ó, to mě ale celkem vzrušilo 😀 )

Začala jsem hledat prsty to správné místo. O chvíli později vydala Petra ven hlasitý výkřik rozkoše a já jsem věděla, že jsem ho našla. Sledovala jsem, jak se její hruď zvedla a spadla (no, tak to bylo rychlý, to se mi ještě nikdy nestalo, ach jo).
Najednou sáhla po mé košili
. Zvedla jsem ruce, aby ji mohla snáz stáhnout. Hned na to začala hledat popruh od podprsenky, rozepnula ji a umožnila tak, aby spadla na zem (haha, kdyby se Alpace podařilo sundat mi podprsenku tak, aby ze mě SPADLA, bylo by to něco, s čím bych ji poslala do Československo má talent).
Chvíli se na mě dívala. Dala jsem na stranu pásek, který mi rozepnula z mých kalhot (aha, tady si lze povšimnout, že jsem se přikrášlovala, já totiž většinou pásek nenosím, takže dělám ostudu tím, že mi jde občas vidět prdel). Políbila mě a zároveň pracovala se zipem. Vydechla jsem, když přejela prsty přes moje kalhotky. Líbala mě podél čelisti až po moje ušní lalůčky, které začala okusovat a líbat. Sklouzla dvěma prsty do pusy a já jsem je dychtivě sála. Ten intenzivní pocit mě dohnal do bezprostředního orgasmu (to jsem se jako udělala z toho, že mi strčila dva prsty do pusy? No toto 😮 , pozn. Alpako, to někdy vyzkoušíme 😀 ). Utekl mi hlasitý sten, když jsem ji chytila za záda. Cítila jsem uvolnění, chytila se jí jako klíště. Okamžik pominul, opřela jsem ji, když se mě držela. Políbila jsem její lopatky (wtf, to byla celou dobu ke mně zády???), a o chvíli později jí položila hlavu na rameno. 

Zahleděla se na mě s úsměvem. Vedla jsem ji k židli, aby se posadila (takže jsme tedy v kuchyni, kde je stůl s jednou židlí). Poklekla jsem před ní, a políbila ji do stehna. Milovala jsem, když jsem zachytila, jak dýchá, jakmile jsem u ní byla tak blízko (protože normálně slyšíte jak ta druhá dýchá skrz stehna). Dál jsem líbala její stehna, až se moje rty setkaly s místem určení (s palcem u nohy!). Dala jsem se do práce, olizovala každou část jejího těla (tak každou část těla, nebo jen palec u nohy?!!). Její chuť mě dostala do dalšího stavu vzrušení (hehe, chuť té nohy v držce… 😀 ). Sténala. Hladově jsem do ní zasunula jazyk, ochutnávajíc každý její koutek (a pořád to sedí na ty prsty u nohou). Najednou její steny vzrostly. Když jsem si uvědomila, co se blíží, vychutnávala jsem si ji. Po chvíli se její steny uklidnily a zklidnilo se i dýchání (jsem samozřejmě poznala z jejích stehen). Podívala jsem se na ni. Byla tak krásná, červená… (CO, že bylo červené? 😀 ) Chytila mě za bradu, aby mi viděla do obličeje. Políbila mě, popadla za ruku a vedla do ložnice. Jakmile jsme byly uvnitř, stočeny v sobě jsme padly na postel. Líbaly jsme se pomalu a smyslně. Dotýkaly jsme se každou částí těla. Políbila jsem její krk, a klouzala jazykem dolů k hrudi a vychutnávala jsem chuť její kůže (očividně stále nemajíc dost její bradavky).

„Chci tě,“ řekla, „Chci tvoje tělo.“
Zrychlil se mi tep, když jsem si uvědomila význam jejích slov (protože až teď jsem si asi uvědomila, že spolu souložíme). Zavřela jsem oči a cítila její ústa, jak se potulují po mém těle. Líbala mě na břicho, prsa, na krk … všude. Najednou jsem v sobě cítila její jazyk, poddala jsem se sténání a překvapilo mě, jak se jí to líbí. Netrvalo dlouho, než jsem skoro podruhé dosáhla orgasmu (skoro!). Otevřela jsem oči a zvedla lokty, abych ji mohla sledovat. Měla radost (ty vole, já byla dobrá voyeurka).

„Já… jsi moje!“ Vydechla jsem. 

„A vždycky budu,“ usmála se.

Nemohla jsem se déle udržet. Naše výkřiky se rozléhaly po domě (takže se to celé odehrávalo v domě, který má pouze kuchyň se stolem a jednou židlí a s jednou postelí v ložnici. To je jak moje začátky v The Sims), jak jsme zažívaly společný orgasmus. Zhroutila se na mě a přitiskla rty na ty moje. Poslední polibek na dobrou noc. 

„Miluju tě.“ Řekla jsem. 

„Já tebe taky.“ 

Když jsem ji držela v náručí, uvědomila jsem si, jak je mi s ní krásně. Brzy jsem si všimla, že se její dech zpomalil. Petra usnula. Cítila jsem, jak se mi oči zalévají slzami, ona byla moje (chápu, taky se mi chce brečet při představě, že se Alpaky třeba nikdy nezbavím 😀 ). Co jsem komu udělala, že jsem si zasloužila něco tak krásného a nevinného? Ale přesto, je moje a já její. Jen ona. 
Moje Péťa… 

Doufám, že vás tato povídka nažhavila tak jako mě, a kdo ví… třeba vám dám přečíst i další moje naprosto kulervoucí skvosty, co jsem napsala. A kdo ví, možná to svoje psaní i obnovím. I kdybych zjistila, že mi erotické povídky fakt nejdou, pořád to bude lepší než ta, na kterou jsem kdysi narazila. Tam autor popisoval, jak se mu dařilo dráždit Zdenčin „Poštěvák jako hrách“.

 1. Chyba připojení Chyba připojení

  Ty poznámky mě baví. 😀 Úplně to shazuje situaci a připomíná mi to mě samotnou. 😀

  • Přemýšlím, že bych vás všechny začala vybízet, abyste mi své erotické pokusy zasílaly na email. Zní to jako super čtivo před spaním! :-D.
   P.S. Teda, tvé jméno mi pár minut vrtalo hlavou! 😀

 2. Gabriela Gabriela

  Nevěděla jsem co dřív, jestli se soustředit nebo se chytat za břicho, jak moc zábavné byli ty komentáře. 😄😄😄 Opravdu nic tak úžasného jsem dlouho nečetla!!! Spojení erotické povídky s vtipnými komenty je opravdu dobrá kombinace. Chtělo by to přídavek!!!😀😀😀

 3. Anežka Anežka

  S drobnými úpravami je z toho TOP povídka! Moje vypadaly podobně, o to víc mě ty komentáře bavily 😀 díky 😀

  • Je pravda, že ten, kdo má za sebou éru psaní povídek, si toto dílo užije určitě ještě více 😀 . No, uvidíme, co najdu v šuplíku příště!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *