fbpx Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Igirls podruhé – Moje láska k tvému profilu je jako průjem, nedokážu ji v sobě udržet

Panda Červená 2

Pokud se na online seznamkách vyskytujete už nějakou dobu, určitě jste narazily na několik divných/špatných/zajímavých profilů. Buď na nich není nic, obsahují šíleně klišé věci, jsou plytké, jako znakové vlastnosti udávají své sexuální úchylky, a tak dále. A pak jsou tu dokonalé profily, které vyhoví každé návštěvnici. Prozkoumala jsem, co aktuálně frčí na Igirls a to nejlepší vám teď ukážu (a snad potěším fanoušky seriálu Přátelé).

Vymýšlení toho, jak a co napsat do seznamovacího profilu, většinou vyžaduje čas a energii a není úplně snadné o sobě napsat atraktivním způsobem. Protože ty nejžhavější ženy, po kterých každá toužíme, mají samozřejmě vysoké standardy a nespokojí se s partnerkou, která je nudná či zcela anonymní. Přesto na Igirls narazíte na unikátní profily, které nejsou „dokonalé,“ ale vezmou vám plachtu z větru.

1. To je moc informací najednou za pouhých dvacet vteřin…

Na internetu je veledůležité soukromí! A tak na Igirls hlavně nic nevyplňujte! Vždy mě rozhicují profily žen, které u všeho mají uvedeno „nechci uvést“, komentují sekce s otevřenými otázky stylem „neřeknu“ a zřejmě hledají někoho, kdo má stejné zájmy a preference jako ony. Úplně mě to hicuje, to je tak, když si zkrátka uděláte profil v tomto stylu a čekáte, že se vám ozve TA PRAVÁ. Asi k tomu nemám co dodat, protože prostě nemám co. Co si o tom myslím, nechci uvést 😀 .


Velmi mě pobavil jeden komentář u takového profilu:

2. Ne, ne, ne, neříkej cifry, neříkej už cifry!

Když se rozhodujete, co zahrnout do svého online seznamovacího profilu, zahájíte marketingovou kampaň a zvolíte možnost reklamy s cílovou skupinou „Igirls uživatelky“. To jsou profily, kde má žena uvedeno 38 zájmů, poslouchá 18 žánrů hudby, má 22 nejoblíbenějších kuchyní a dělá aktivně minimálně 15 sportů.

3. Ať ji klidně tlačí na tu výlohu, jak chce. Pro mě za mě, ať ji tím sklem i prohodí aneb fuj, dneska se dějou hrozný svinstva.

Profily, které se vyznačují podrobným popisem typu ženy, kterou hledáte. Do této kategorie patří například:

 • „Hledám ženu s viřešenou minulosti“
 • „Chci partnerku, která je stejně osamnělá jako já“
 • „Všechny bejvalé vztahy mě zklamaly, chci konečně najít tu pravou, žadnou svyni“

A nakonec příklad textu profilu, který mě z tohoto typu zaujal nejvíce: Nabízím subinkam prevychovu a následně jejich vydržování. Také nabízím výcvik v jakékoli sub roli.

4. To tvé lůno hoří touhou, zkrátka úplný porno.

Tato uživatelka miluje veškeré sexuální věci (hodnotí je 5 body) a je dokonale oholená všude, včetně uší. Musíte zkrátka zdůraznit vlastnosti, které ženy přirozeně považují za atraktivní, jako je to, že zbožňujete orální sex aktivně i pasivně, onanii a ideálně dodat i anální sex, sex s ovcemi i sex se stromy. Tyhle profily mě vážně fascinují. Nedokážu se rozhodnout, jestli je to dobře či špatně, protože na jednu stranu víte do čeho jdete, na druhou stranu… je to extrémně děsivé. Co je daná osoba zač, když tohle dokáže takhle veřejně na internetu sdílet? I když já mám co říkat se svým blogem, že jo 😀 .

5. „Miluji život, protože mi dal tebe. Miluji tebe, protože ty jsi můj život.“ a další NAPROSTO ORIGINÁLNÍ VYJÁDŘENÍ ZE KTERÝCH TEČU.

Uvažovala jsem, zda pro profily, o kterých teď píšu, vytvořit vlastní kategorii, protože se většinou jedná o výrok ze statusů uživatelek či výstřiků z chatu. Avšak nakonec jsem se rozhodla, že ano. Na takových profilech můžete najít podobné dovětky v části „O sobě,“ tzn. dozvíte se úplný hovno 🙂 .

 • „Láska kvete v každém věku.“
 • „Zamilovaní zavírají při líbání oči, protože chtějí vidět srdcem.“
 • „Odmítáme ty co nás milují, a milujeme ty co nás odmítají.“
 • „Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.“

6. Přátelé, když promluví, sáhne na mě smrt: Můj profil a ON.

Samozřejmě nesmím zapomenout zmínit i svůj Pandí profil, který je tak dokonalý, že má svou vlastní kategorii 😀 . A pak, pak je tu on, kterého také řadím do samostatné kategorie. Všichni ho znáte. Jen se podívejte. Každé z vás napsal. Každou z vás chtěl. Napovím, že jeho jméno označuje silně obrněné bojové vozidlo s pásy, věží a kanónem, jehož primárním účelem je likvidace nepřátelských pozemních sil přímou palbou. Bez něj už by Igirls seznamka ani nebyla ono (pozn. screenshoty z roku 2019 nemám pouze proto, že si neplatím prémiové členství, a tak již zprávy v archivu zpětně nedohledám 🙁 ).

Nejznámější seznamovací portál pro lesby mě zase nezklamal. Jistým způsobem tu stránku žeru. Který typ profilů vás nejvíce irituje? Co nejvíce štve mě? No, to tu „nechci uvést“ 😛 .

 1. Renata Renata

  Musela jsem zrevidovat, jak vlastně vypadá můj profil a není to zas tak hrozné. Asi zkusím vyhledat pandu :).

  • Téda, tak jsem tam po několika měsících zavítala a došla jsem k názoru, že pokud by někdo můj blog četl detailně a sledoval mě i na sociálních sítích, a narazil na můj profil na Igirls, tak si ho celkem snadno spojí :-P. Nejvíce díky vyplněné kolonce u zájmů – Zvířata :-D.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *