fbpx Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Kdo jsem a proč jsem?

Panda Červená 0

Za oponou

Blog byl založený přibližně rok před jeho zveřejněním. Celou dobu jsme psaly články a publikovaly je pod zaheslovanou stránkou lesbapost.4fan.cz. Ve skutečnosti to bylo tak, že jsem články psala jen já, Panda Červená. Původní název blogu zněl FRF – Filozofické rady frndám, a asi to už navždy zůstane jako pracovní označení. Také jsme zvažovaly PIČOS – Pohledné inteligentní číči objevují svět, ale zkrátka tento titul zní mírně sprostě (ačkoli výstižně).

  • PIČOS se nakonec stal pravidelnou rubrikou, ve které se s vámi podílím o tragikomické zkušenosti! 

Tajná mafiánská identita

OneGeek girl (odkaz na její blog tu bude tak dlouho, dokud nás bude u sebe propagovat), byla fyzicky přítomna u založení webu, takže jsem ji musela do všeho zahrnout, ach jo 😀 ) a naše přítelkyně byly jediné osoby, které znaly naši identitu. Uvažovala jsem, že je nechám podepsat smlouvu o mlčenlivosti.

  • Uběhly téměr dva roky, než jsem se k blogu přihlásila jako Andrea, které bylo v lednu 2021 27 let 😛 .

Kdo vše se podílí na tomto skvostu

Panda Červená – ano, jsem uvedena jako první, protože jsem ta nejdůležitější. Vymyslela jsem tohle všechno, navrhla tu do očí bijící růžovou grafiku, píšu články jako mourovatá. A měla jsem komplexy, protože nikdo vlastně nevěděl, kdo ve skutečnosti ty krásné články píše.

  • „Byl to vážně osvobozující pocit, vystoupit ze stínu svého pseudonymu!“

Alpa(ka) Nálevová – bývalá motivační řečnice, občasná korektorka, tematická návrhářka článků, aby to tu nebylo jen o sexu, ale i o zajímavých aktualitách v LGBT komunitě (což jsem stejně předtím nepsala). Také to byla má dlouhodobá přítelkyně.

Kuře à la bažant – bývalá občasná korektora, pochlebovačka, která si honila ego nad tím, že viděla obsah blogu exkluzivně jako první. Také to byla má dlouhodbá kamarádka.

Fosílie – žena od Kuřete, která mě jednou za uherský rok vytáčí autofotografií (jakože tu fotku pořídila, ne že by mi posílala auta), na které ukazuje, že vlastní další sběratelský předmět z Assassin´s Creed (pche, já a žárlivá? Hahaha… jo). Hlavně mi připomíná, že na spoustu témat jsem přišla v období našeho přátelství ❤️. 

  • Moje zoo je celkem široká, se všemi individui, o kterých se na blogu zmiňuji, se seznámíte více tady.

Zlomeným srdíčkem ke změně přezdívky

Naše betatesterské přezdívky zněly Hildegarda Ingeborgová a Lesba Ivánek. Následně mě při cestě na jedno rande udeřil do oka velký plakát „Zachraňte Velemyš obláčkovou“, a už to bylo… Poté jsem dostala kopačky od holky se kterou jsem byla na tom rande (bída), tudíž jsem nehodlala svůj pseudonym spojovat s ní. No, a tak se zrodila Panda Červená!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *