fbpx Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Lesba začínající na X: Nebezpečná kombinace xifoidního výběžku a žluté barvy

Panda Červená 0

Seznamte se s Aurorou (jméno znamenající „svítání“, které symbolizuje nový začátek), naší hlavní hrdinkou, o které tento příběh vypráví. Aurora se totiž zamilovala. Její láska je však požehnáním i prokletím. Víte, Aurora má zvláštní fóbii, Xinoafobii: bojí se slyšet či vidět cokoli, co začíná písmenem X. Neméně lehké to má také s xenothobii – chorobnou obavou ze žluté barvy, která je zároveň oblíbenou barvou Xantipy – její vyvolené. Potvrdí se rčení „Láska i hory přenáší“, nebo nad Aurorou zvítězí její strachy?

Jednoho dne se Aurora rozhodla, že musí Xantipu pozvat na večeři. Chtěla jí ukázat, že ji má ráda, a že se nebojí ani její oblíbené barvy. Rozhodla se proto pro restauraci Xie Xie, kde podávají exotickou xerofilní salátovou směs s extra ostrým chiliovým dipem jako součást svého menu nabízející moderní asijskou kuchyni 🌶️. Čert vem, že musela zaplatit dvě letenky do New Yorku, Xantipa za to stála!

Jízda

Po večeři se prošli po Xaverově náměstí, kde si povídaly o svých zájmech. Xantipa vyprávěla o svém koníčku – provozování xerigrafie. Zatímco se Aurora třásla (buď zimou nebo strachy), dozvídala se o této grafické technice, která se používá k tisku zdrsněných ploch. Aurora se pak tiše svěřila se svou vášní ke xylografii, technice tisku z dřevěných bloků, ze které se jí ovšem zároveň dělá velmi nevolno vzhledem k její fóbii. Bylo senzační objevovat, co vše mají s Xantipou společného 😍!

Aurora byla z Xantipy naprosto unešená. Na další rande pozvala Xantipa Auroru do šanghajského Xuhui Art – do veřejného muzea zaměřeného na čínské umění a kulturu. Chtěla tak Auroře oplatit jejich výlet do Ameriky. V muzeu se Aurora ocitla tváří v tvář své největší noční můře – obrovskému obrazu plnému xenopodů, hmyzu, který se podobá kobylkám a vyskytuje se v tropech 🖼️. Xantipa jí však dokázala být oporou, a nakonec se jim podařilo Aurořinu fóbii překonat.

Po jejich prvním rande v restauraci Xie Xie a návštěvě muzea Xuhui Art, kde Aurora musela překonat svůj hrůzný strach ze žluté barvy, se rozhodly strávit další den na pláži Xiaodonghai.

Pláž

Tady Xantipa prozradila Auroře, že ji přitahuje její xifoidní výběžek a touží se s ním blíže seznámit 😜. Aurora byla zmatená a nevěděla, jestli Xantipa svá slova mínila vážně, nebo to byl jen její způsob, jak s ní flirtovat díky této malé kosti na konci hrudníku, pod klíční kostí. Xantipa si všimla Aurořiny zvláštní reakce, a tak raději změnila téma na svůj oblíbený koníček: čtení fantasy. Rozpovídala se vášnivě o plášti Xerxes, jejím oblíbeném artefaktu vyrobeným ze zlatých nití a vzácných kamenů z knihy Percy Jackson a Bojovníci Olympu: Zloděj blesku.

Večer se rozhodly slečny zůstat v Aurořině hotelovém pokoji a sledovat film. Xantipa vybrala snímek s explicitním sexuálním obsahem (X-rated), což Auroru velice překvapilo 🍿. I když se zpočátku bála, že by mohla být v této situaci až moc pohostinná a laskavá, nebo jak by řekla Xantipa – příliš nápadná ve své xénii – nakonec se rozhodla projevit svou náklonnost, objala Xantipu při sledování erotického filmu kolem ramen a nechala noci volný průběh. Jak je známo: Co se má stát, stane se…

Aurora věděla, že se zamilovala do Xantipy až po uši. Byla to ta nejlepší věc, co jí kdy přišla do cesty – lesba s „X“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *