fbpx Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Moje nejzadkovatější lesbické odpovědi na ASKu

Panda Červená 0

Tak schválně, kdo z vás si pamatuje trendy sociální síť ASK.fm? Mně ji nedávno připomněla Alpaka a hned se mi vybavila moje úchylka týkající se odpovídání na otázky (OCH ANO, ANO, pokud máte JAKOUKOLIV otázku, NEVÁHEJTE ji položit – email, FB, Instáč, Twitter, nebo právě Ask!) Tedy, zkuste se prosím vyhnout věcem jako je například: „Češeš si chlupy na ku*dě?“. Ne, že by mi vadila tématika, ale holím se, takže nemám co česat (tato otázka mi byla opravdu položena, odpověděla jsem na ni, že záleží na ročním období).

Pojďme tedy na to!

1. Jaké je nejhorší možné místo pro první rande?

Hm… stodola? 😀 ; Po letech bych tuto odpověď přehodnotila. Co je špatného na stodole? Měkkost sena, do kterého si obě můžete sednout či lehnout. Vzhledem k tomu, že se do stodoly snad nezavírají koně, nebudete cítit ani jejich velké bobky. Navíc, odvážné lesby jako klády, které se chtějí dostat té druhé pod kalhotky, mohou použít sedlákovy vidle jako zpestření farmářského erotického dobrodružství

2. Jak se seznámit s holkou?

Dobrá otázka, na to se snažím přijít už sedm let. ; Páni, sedm let? Moje heterosexuální fáze trvala podobně dlouho. Sedm celých let jsem se ochuzovala o senzační lesbické zážitky! Tedy, pokud nepočítám tu jednu trojku se slečnou. Ano, práskla jsem na sebe další z mnoha mých tajemství! Jednou vám povyprávím, jak jsem byla nadšená, když jsem poprvé uviděla frndu naživo.

3. Existují nějaká místa, která se bojíš navštívit?

Vždycky mám trauma ze školních dívčích záchodů! ; Musím říct, že toto trauma jsem měla převážně na střední škole. Holky byly taková prasata, že jsem nesnášela tam chodit. Bylo to hrozné, nikdy jste nevěděli, co na vás kde vyplave nebo spadne. Kvůli tomu tam nikdy nebyly žádné fronty, tudíž ani očumování holek se nekonalo. Holčičí toalety na vejšce, kam chodím, bych označila jako záchůdky, jelikož tam se naopak slečny mačkají na sebe. Vrr. V práci jsem také mírně nervózní, když jdu na WC. Víte, jak se říká, že přítelkyně se synchronizují s menstruací? Já se synchronizovala s kolegyní z účtárny, která chodí čůrat (sakra, snad není slyšet z té kabinky, když jsem na velké) fakt úplně ve stejné časy jako já.

4. Proč lidé kouří?

Protože nemají koho lízat. ; Ano, za tímto názorem si stále stojím. A proto taky nekouřím. Lízání je nadevše. A nemusí se jednat jen o orální sex, vy čuňata! Taky mi dělá radost, když lížu zmrzlinu, talíře, hrnce, brýle, obálky, nohy

5. Nechala by si si olízat bosé nožky?

Fuj ne, mám hodně úchylek, ale tahle to zrovna není 😀 . ; ŠPATNĚ! Objevila jsem další svoji kinky věc, není to tak dávno. Ono je totiž olizování chodidel takové… unf… jak to popsat, aby si to dokázaly představit ty, co to nikdy nezkusily, hmm… Je to vlastně stejné, jako když olizujete té druhé krk, záda, zadek, prsa, frndu 😀 . Musím říct, že to je docela fajn věc. Ale bere mě to asi jen jako aktivní strana. Když nad tím tak uvažuju, já jsem strašný čuňák. Ale vůbec mi to nevadí.

6. Co nejčastěji děláš předtím, než usneš? 🙂

Masturbuju. ; Já byla vždy upřímná. Přijde mi trochu smutné, že po těch letech je to stále věc, kterou dělám před spaním vždycky. Asi návyk.

7. Kdyby sis mohl(a) zvětšit nějakou část těla, co by to bylo?

Zřejmě ruce 😀 . ; Nevím, proč jsem si chtěla dát tehdy zvětšit ruce, ale teď bych si strašně moc přála mít delší prsty! Vážně HROZNĚ MOC! Mám malé dlaně a prsty též, spousta lidí se tomu diví. Slečny, které s tímto nemáte problém, si zřejmě neumíte představit moje trápení, ale když nedosáhnete pořádně na g-bod své přítelkyně, protože prostě máte ku*evsky krátké prsty, tak vězte, že se vám chce z toho opravdu brečet.

8. Jak upoutat pozornost někoho, koho miluješ?

Já nevím… když si na tu dotyčnou osobu třeba sednete, tak je jistý, že si vás všimne 😀 . Hlavně být kreativní, to je důležitý 😛 . ; Pokud se někdy odvážím udělat takové ty „Dares to do“, tohle bude jedna z hlavních věcí na seznamu. Hrozně bych chtěla vidět reakci nějaké lesby, na kterou bych si sedla třeba… v tramvaji. Nebo v zoo při pozorování pand či lam. Nebo ve frontě na kadibudku v lese.

9. Nechala bys mě abych tě plácal přes zadek?

Ne. Mám specifické požadavky na délku a šířku dlaně. ; Je to tak. Nechci mít rudej plesk na zadku od nějaké Yetti ruky. Ale třeba Alpaka by mě mohla plácat třeba pořád, to by mi asi nevadilo. I když teď tak přemýšlím, plácání po zadku jsme ještě pořádně nevyzkoušely, hmm… 

Na závěr přikládám extra nelesbickou otázku, nicméně jsem životně přesvědčena, že si tu své místo zaslouží:

10. Sedíš v parku na lavičce a dojíš sušenku. Na druhém konci parku je koš. Upřímně,co bys udělal/a s papírkem od sušenky? Proč?

Kdybych v parku dojila sušenku, tak ten papírek rozhodně nevyhodím, protože by ta sušenka byla dost vzácná a jedinečná!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *