fbpx Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Moje zcela první lesbení

Panda Červená 0

O tom významném poprvé se píše často. Po důkladnější rešerši (no dobře, po několika sjetých otázkách a odpovědích na Zpovědnici) jsem zjistila, že to je jenom samé blablabla a žádná skutečná fakta. Proto jsem se rozhodla, že se s vámi, mé milé i nemilé čtenářky, podělím o to své, a to bez žádného přiklášlování (doslova). Na začátek ještě musím zdůraznit, že to nebylo moje úplně poprvé, jednalo se o poprvé se slečnou. Hurá do mých rozpačitých vzpomínek!

Připravovala jsem se opravdu pečlivě. Četla jsem mnoho literatury – femslash fanfiction o svých oblíbených L párech. Koukala jsem na různé druhy porna od sensual romantických večerů až po naplácání neposlušné studentce za špatnou známku z civilní obrany. Četla diskuzi na již zmíněné Zpovědnici, sjížděla Tumblr. Povídala si s kamarádkama, povídala si s ní. Prozkoumala sama sebe (muhaha). Ale ty vole, nic vás na to prostě nepřipraví. Jako třeba na chvíli, kdy ležíte v posteli a obě víte, že to chcete. Ona pozná, že jste nesmělá, tak vám vezme ruku a eroticky si ji přiloží k odhalenému hrudníku. Je to moc hezké, než vám dojde, že… ta prsa mačkáte nějak dlouho. A přepadne vás panika, že co když se jí to nelíbí, když nějak extra nereaguje? Co když si to rozmyslela? Co když mám méně tlačit? Co když mám více tlačit? … A zatímco se vám tyhle myšlenky honí hlavou, vy stále autisticky hladíte ty její kozy a upřeně sledujete obrazovku notebooku, kde běží desátá minuta remaku Popelky. Pak vás ona vysvobodí z panického zajetí, otočí se k vám a začne vás líbat. Wow. Bože, konečně. Hlavně jsem už mohla dát pryč ruce z jejích prsou, aniž bych zkazila atmosféru. Jako jedno musím uznat – vážně je to intuitivní. Hele jako, užily jsme si u toho spoustu srandy. Myslím, že pro mě osobně bylo hrozně důležité, že jsme se trapným situacím smály, než abychom byly v rozpacích. Zajímavé je, že náš první sex byl asi ten nejméně rozpačitý :-D. Opravdu jsem se snažila do toho nejít  s žádným očekáváním, ale jedno se mi nepodařilo. Předpokládala jsem, že té svojí holce ukážu zač je toho loket. Dopřeju jí 5 orgasmů za sebou a nedám jí ani vydechnout! To jsem si teda myslela, než jsem se dostala k jejím intimním partiím, moje dlouhé zpocené vlasy mi dost překážely, a já zkrátka nemohla najít její klitoris. A vůbec to nebylo vtipné! Byla totiž hrozná tma, a i když mi nápadně nenápadně pomáhala, tak to k ničemu nevedlo. Dopadlo to teda tak, že si vypomohla sama, což mi přišlo kupodivu neskutečně rajcovní a udivuje mě, že jsem si spíš nepřipadala nemožně :-D. Jenže to nebylo to nejhorší. Ještě se k tomu řadí „to druhé“. A já… Po několika přírazech zjistila, že už nemůžu. UŽ PROSTĚ NEMÁM SÍLU. Fakt po docela krátké době. Takže jsem si musela dělat pauzy. Mezitím ji eroticky líbala na stehnech, a tak. No jo, jenže když už to je tak podesáté, ta pod váma je nadržená jak stepní kůň a chybí jí ta intenzivní rychlost přirážení poslední minutu a vy po 50 vteřinách přestanete, má chuť vás zabít. I když to vyvolalo zajímavé navádějící reakce, alá chycení za vlasy, přitáhnutí si mě k sobě a dokonce i na dirty talking došlo. Zašeptala totiž… nepřestávej (:-D). Moje ruka bolela, paži jsem měla v jednom ohni a slzy na krajíčku, protože jsem se už připravovala na to, že ji prostě kvůli mé nedostatečné fyzičce neudělám. Proběhlo taky pár mini dialogů:

„Páni, ty jsi mě udělala tak rychle, mojí bejvalce to trvalo strašně dlouho.“

„Jako té s těma chlupatýma rukama? To se o to pokoušela třičtvrtě hodiny ne, když si tak uvědomím, jak to trvalo mně (haha)“

„No… jo.“

„…Aha…“

A pak mi to chtěla oplatit. Já se hrozně styděla, kupodivu ne za takové běžné věci jako jsou tlustá stehna, divné výrazy v obličeji, zda jsem se dobře oholila… ale já se zaobírala tím, že jsem byla hrozně vlhká. Jako fakt extrémně. Nikdy předtím se mi to nestalo a já se cítila hrozně trapně. Když jsem se jí za to omlouvala, tak se smála (teď už chápu proč), ale tehdy chvíli jsem se chtěla propadnout a málem jí nedovolila mi ty kalhotky svlíknout. A taky jsem ji upozornila, že jsem u toho tichá, jako fakt tichá. Nevydávám při tom zvuky, ani nemluvím, jen tak jako občas vzdychnu a to je úspěch. Prostě mám v sobě nějaký blok. Hm, po několika minutách jsem zjistila, že v sobě žádný blok nemám a zvuky jsem nevydávála, protože to prostě nikdy nebylo takovéhle božské. Každopádně mi kvůli stresu trvalo hrozně dlouho, než jsem dosáhla orgasmu. Celou dobu jsem kontrolovala dveře, jestli nejde jedna z našich hostitelek na záchod (ano, byly jsme na návštěvě u lesbických kamarádek, konkrétně u Kuřete alá bažanta a její přítelkyně). Přemýšlela jsem, jestli náhodou nejsou ty moje steny a vzdychání slyšet až k nim do ložnice, jestli jsme je neprobudily a k tomu všemu jsem se stále zaobírala tím, jak abnormálně moc jsem mokrá. Také se naší první nocí otevřelo nové frndí téma, když jsme tak usínaly v objetí a ona se mě filozoficky zeptala:

„Víš o tom, že máš takový dost velký klitoris?“

„Nevím“ (překvapeně a upřímně udiveně)

„Jo, dal by se vidět i z tamhletoho hotelu naproti!“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *