fbpx Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Na prvním rande: Nejděsivější lesbická knihovna všech dob poprvé

Panda Červená 2

Nedávno jsem měla jakéhosi stihomama a potřebu začít si rozšiřovat knihovničku. Pro tento účel jsem si vytvořila seznam přání knih, které chci. Původně jsem předpokládala, že jich bude max. 20. Nu, nakonec jsem jich sepsala nádherných 82 😀 . Během sjíždění různých knihkupectví, jsem narazila občas na knížku s hrozně creepy názvem a postupně mě napadlo… Co bych si pomyslela o slečně, která by mě pozvala na rande k sobě domů a já tyto tituly viděla v její knihovničce? Přiznám se, že mám mírnou úchylku zamířit ke knihovně, když přijdu k někomu domů (je to neslušný? 😀 ). Každopádně jsem došla k názoru, že by mě to sice trochu vykolejilo, ale nastolilo báječné téma k hovoru.

Probereme to hezky abecedně:

101 způsobů, jak použít mrtvou kočku – Simon Bond

Ona to má být sbírka kreseb, znázorňující praktické rady, co udělat s mrtvou kočkou… já do toho raději nekoukala.

Kalba ve spoďárech Kalsarikänni – Miska Rantanen

Tato kniha je inspirována Finy, údajně nejšťastnějšími lidmi na světě. Podle nich si pro spokojený život máte dát večer po práci nejlepší alkohol, co doma najdete a svléknout se do spodního prádla 🙂 .
P. S. Můžu potvrdit, já to tedy čas od času dělám s menší obměnou: sedím s levnějším vínem u počítače jen v kalhotkách 😀 .

Motivace zvenčí je jako smrad – Ivo Toman

Ona je to vlastně obyčejná kniha osvětlující rozdíly mezi vnitřní a vnější motivací, jak se vypořádat s tím, abyste si motivaci udrželi a jakou byste měli používat podle vaší povahy. Zkrátka jak se vyhnout motivačním pohnutkám, které vaší osobě smrdí. *Čuch čuch*

Nádherně tlustá čili Buchty nejsou řešení – Jen Lancasterová

Máte obézní prdel proto, že žerete buchty? Bojíte se stoupnout na váhu? Tak to je knížka přesně pro vás! Hlavní hrdinka vypráví o strastech, které podstupovala ve chvíli, kdy se rozhodla věnovat hubnutí stejně naplno jako své fetišistické lásce k botám a svému pití. Tuhle knížku si asi koupím 😀 .

Naslouchej noži – Patrick Ness

Vážně si myslíte, že ta úchylná schopnost číst myšlenky, jakou má Eda Cullenů je super? Tak tahle publikace vás přesvědčí o tom, že fakt jako není. Pár dnů a asi byste se z toho posrali. Ono jako jít třeba do Alberta s tím, že uslyšíte najednou myšlenky všech… Jejda. Jsem si teď uvědomila, že občas i myslím na sex, když si vybírám třeba celozrnný chleba.

Nejsem kaktus – Kateřina Jasinská

Vůbec nechápu, proč se tahle telemarketingová publikace jmenuje tak, jak se jmenuje, to je skoro jak když vymýšlím názvy já 😀 . Autorka se tu zaměřuje na školení a tréninky týkající se toho, jak si profesionálně sjednat obchodní schůzku a uspět na ni. Hm, vlastně asi už ten název chápu, obsah zní strašně nudně 😀

Než si proženeš hlavou kulku, přečti si tuto knihu! – Jan van Helsing

Takže, pokud se vám stalo něco z tohoto seznamu: Máte dluhy jak kráva a nemáte je jak zaplatit, rozvod, smrt kamaráda či dítěte, ochrnuli jste po autonehodě či jste byli zneužiti vašim strýčkem, toto je kniha určena vám (samozřejmě si z toho nedělám legraci, ale ten seznam v popisu knihy je fakt drsný 😀 ). Tohle čtivo vám pomůže pochopit, že v tom nejste sami a jde ještě do hloubky toho, proč teď podobnými krizemi lidé procházejí mnohem častěji než dříve.

Odbarvená píča – Charles Bukowski

Já… asi nemám co dodat, vzalo mi to dech 😀 .

O krtkovi, který chtěl vědět, kdo se mu vykakal na hlavu – Werner Holzwarth

Ty vole, to prostě chcete, číst potomkům o tom, jak různá zvířátka serou. Vážně, o tom ta knížka je!!! … Koupím si ji.

Vodka je veganská – Phil Letten, Matt Letten

Manifest o tom, jak mít lepší život a nebýt kretén (citováno, jedno z nejlepších shrnutí obsahu, co jsem kdy četla). Bratři, kteří to napsali jsou vegani a… asi chtějí pomoci lidem stát se veganem tím, že si maso mohou nahradit vodkou?

  1. ~Levhartice Sněžná~ ~Levhartice Sněžná~

    Díky za tipy! Jednoznačně se vrhnu na Vodka je veganská, Motivace zvenčí je jako smrad a Nádherně tlustá zní jako skvělá letní tutovka. ~☼~

    • Vodka je veganská mě taky nadchla 😀 . Hele, tak si ty knížky rozdělíme, každá si pořídíme nějakou, a pak si je popůjčujeme! Ještě počkej na druhý díl, našla jsem ještě dalších 10 skvostů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *