fbpx Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Největší vagína, nejtěžší vagína a další lehce nechutné rekordy související s frndou

Panda Červená 0

Možná jste zaznamenali, že se občas zmiňuji o tom, jak jsem nešťastná, že mi dělá problém najít Alpač(č?)ino nejcitlivější místo (teď nemyslím třeba její chodidla, kde je ve správných chvílích lechtivá). Před pár dny jsem díky tomu přemýšlela, jak je to vlastně ve světě? No, pojďte se pokochat!

1. Jako fakt hustě silná frnda

Víte, že se soutěžilo ve vzpírání vagínou? Taková Tatyana Stanislavovna Kozhevnikova, gymnastka z Ruska je rekordmankou. Uzvedne na ni totiž přes 14 kilo. Trénovala 15 let, než s tím šla na veřejnost a pokusila se proniknout do Guinnessovy knihy rekordů (dnes je tato disciplína z Guinnessovky již vynechána). Kromě tohoto koníčku studovala na Sibiřské státní univerzitě tělesné kultury a sportu, takže to vlastně byla její praxe. Jako důkaz můžete mrknout na video (a přečíst si skvělé komentáře):

2. Monstrózně děsivá frnda

Největší vagínu podle oficiálních záznamů měla Anna Swanová. Asi to bylo z důvodu jejích rozměrů, jako ne, že by byla tlustá, ale měřila 2,3 metrů. Kdo a jak změřil její frndu? Bohužel se nejednalo o pomoc krejčovského metru, ale ve 26 letech porodila holčičku, vážící 11,8 kilogramů s hlavou po obvodu velkou 48 centimetrů. Za zmínku stojí také její druhý syn, který měřil 75 centimetrů a každá jeho noha byla dlouhá 152 milimetrů. Smutně žil jen 11 hodin, ale zapsal se díky tomu do Guinnessovy knihy rekordů. Jinak období Aniččina života na této planetě je také zajímavé. Byla totiž třetí ze třinácti dětí, narodila se ve Skotsku 6. srpna 1846 a umřela 5. srpna 1888. Osobně si myslím, že to tak trochu plánovala, protože nemohla rozdýchat, že jí táhne na 42 let, což je vlastně odpověď na otázku života, vesmíru a vůbec!

3. Slast, co musela frndu zabít

Výzkumníci z Centra pro sexuální studia v Kalifornii nahráli ženu, která měla 134 orgasmů za hodinu (teda jako dost by mě zajímalo, co přesně myslí tím slovem nahrát… hodinové porno s orgasmující ženou bych si možná pustila s popcornem v ruce). V přepočtu to jo více než dva orgasmy za minutu. Sice to zní krásně, ale myslíte si, že si to užila? To snad ani nemohla stihnout zaznamenávat, ne? 😮. Určitě to bylo s nějakou zkušenou lesbou, jinak tedy nevím!

Zajímavost: Je statisticky vyzkoumáno, že heterosexuální muži při sexu dosahují orgasmu v 95 % případech, následují homosexuálové (89 %), bisexuální muži (88 %), lesby (86 %), bisexuální ženy (66 %), a na posledním místě jsou heterosexuální ženy (65 %).

4. Frnda, co jela jako papričky habanero na výrobním páse

Nejvíc dětí porodila další Ruska: Valentina Vassilyeva, farmářka. Spokojila se s 69 dětmi (pouze dvě zemřely!) a potřebovala na to celkem 27 porodů mezi lety 1725 a 1765, z toho bylo 16 párů dvojčat, 7 trojčat a 4 čtyřčat (připomíná mi to takový ten mód do The Sims 2). Novější záznam drží Leontina Albina z Chile, která tvrdí, že porodila 64 dětí, z nichž je 55 opravdu potvrzeno.

5. Frnda s brutálním klitorisem neboli jak se můžeme dočíst v českých erotických povídkách s „poštěvákem jako hrách“

V Sexuální anatomii od W. Francise Benedicta autor zmiňuje 12 palcový klitoris – to je v převodu 30,48 centimetrů. Mimochodem, tenhle rekord je uváděný jako největší LIDSKÝ klitoris. Bohužel se mi nepodařilo zjistit více, jelikož jsem nenašla knihu online, ale můžete si ji zakoupit třeba na Amazonu.

A jako bonus přidávám informaci o kozách, co postihla karma zdarma:

Největší prsní implantáty si nechala udělat brazilská hospodyňka Sheyla Hershey (19. 12. 1976). Podstoupila pro to celkem 9 operací. Na konci této procedury v roce 2009 její dudy měřily 38KKK, což vám nedokážu převést, ale můžete kouknout na její fotografii, kde z té ženské neuvidíte skoro nic jiného. Nicméně, za toto nepřirozené pohrávání s ženským tělem dostala za vyučenou, protože kvůli jedné operaci v Brazílii dostala Stafylokokovou infekci a doktoři jí pak museli tato rekordní prsa zkrátka odstranit. Měla se holt spokojit se svými béčky.

Jestli budete mít jakýkoliv problém se svojí přítelkyní, vzpomeňte si na tohle a raději její frndu pochvalte, že je dokonalá ❤.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *