fbpx Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Noc s nabroušenou frndou aneb 12 filmových lesbických adaptací v akci

Panda Červená 0

Otravuje vás ten trend „Nahraď jedno slovo v názvu…?“ Mě též, a proto jsem se ho rozhodla následovat. Pojďme se společně pokochat těmi nejzajímavějšími skvosty. Díky prokrastinaci se mi podařilo vymyslet zatím asi 60 filmů, takže čím jsem začala? Inspiraci jsem mimo jiné nabrala z ČSFD.

Frnda, seno a pár facek – film o farmářském milostném trojúhelníku, kde se ve stodole na seníku pravidelně setkávají Blažena Škopková s Milunou a provádějí čuňačinky. Jednoho dne je tam však nachytá Venca Konopník…

Fantastické frndy a kde je najít – cestovatelský dokument, mapující LGBT prostory v České republice. Recenze, hodnocení, navigace.

Frnda ledová – O lesbě, která se odmítala vázat. Každá žena z jejího obličeje okamžitě pozná, že je vyloženě chladná a odtažitá. Má sama spoustu starostí jak se uživit, musí hájit svou tělnatost. Ona není tlustá, to jen její chlupy dělají, že tak vypadá! Proč by se taky holila, když je single? Střídá sexuální partnerky jako svoje trenýrky – ano, hlavní hrdinka je typická představitelka „globálního oteplení“

Sestra v akci 2: Znovu v černé frndě – Deloris Van Cartierová na svých dobrodružstvích v klášteře nakonec ještě vydělala a slaví právě úspěchy v lesbickém klubu Las Vegas. Z opojení slávou je však vytržena neodbytnými jeptiškami, které přicházejí s prosíkem. Po předchozích zkušenostech s temperamentní sestrou dospěly tyto dobré ženy k názoru, že Deloris je jejich jedinou nadějí v katastrofální situaci. Žáci totiž nevykazují žádné zvláštní schopnosti… (tento popisek jsem téměř nemusela měnit)

Noc s nabroušenou frndou – děsivé drama odehrávající se během jedné noci. Vše začíná příchodem pracující ženy domů, zatímco její právě menstruující přítelkyně uraženě připravuje večeři. Napětí lze krájet. Idylický romantický večer se kvůli hormonům změní v noc plnou teroru (pozn. při tomto filmu jsem si ihned vzpomněla na Kuře a její přítelkyni, hehehe).

Zelená frnda – krimi thriller o pohlavně přenosných nemocech aneb jak lesba začala experimentovat s chlapama. Osudnou se jí stane noc s černým obrem Johnem, který má ruce jako lopaty a je obviněn z vraždy dvou dětí.

Frndy voskových figurín – Město Ambrose je široko daleko jediným lidským sídlištěm, kde skupinu přátel upoutá největší atrakce – Trudyho muzeum voskových figurín, které je plné frnd, jež vypadají jako živé. A zanedlouho přijdou na šokující důvod toho, co jim dává tak realistické vzezření…

Vratné frndy – ženy,  které potkáváte v baru víc jak jednou za dva týdny. Hrdinkou příběhu je učitelka v důchodu, která přijme brigádnické místo v Jampa Dampa – jednom pražském gay baru.

Frndy na sněhu – Při kvalifikaci na letní olympijské hry dojde k hromadné srážce vypracovaných leseb, soutěžících v golfu. Všechny si zlomí ruku, a tak jsou jejich naděje na vítězství pohřbeny. V zapadlém baru však u piva poznají bývalou kulturistku, která jim nabídne osobní drsné tréninky, odehrávající se na Antarktidě. Takový špatný začátek dobrého lesbického porna.

Anakonda: Honba za krvavou frndou – Partička kamarádek se vydává do džungle odhalit tajemství vzácné legendy – lesby, která je údajně klíčem k věčnému mládí. V močálech však číhá nebezpečná zmutovaná frnda, která jednu kamarádku osouloží málem už na začátku filmu!

Šmankote, babičko, frnda! – I přes to, že mladík Jakub po celý rok poctivě pracoval v zapadlé kóji nejmenované korporátní firmy, povýšení se nedočkal. A tak se vydal na cestu kolem světa, kde potkal trojici svérázných leseb v hospodě u piva – prababu Filoménu, babu Agátu a nejmladší Esterku. Jakub se na první pohled zamiluje do krásné Esterky, avšak ta na mládence vůbec nepomýšlí, protože její srdce touží po frndách. Jedná se o smutnou, milostnou tragédii.

Frnda z věznice Shawshank – o lesbě, která pracovala jako knihovnice ve světoznámé věznici a muži ji nesnášeli, jelikož jim dávala neustále najevo odmítavý postoj k šovinistickým prasákům. Strach dělá z lidí vězně, lesby jim dávají zpět křídla naděje. Strhující příběh o přátelství, nenávisti, lesbení a moudrosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *