fbpx Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Proč miluju, když mi sedíš na tváři

Panda Červená 0

Něco mě bere, něco mě nebere. Něco mě bere občas. A je tu něco, co mě dostane do kolen vždycky, a to je věta či rovnou samotné gesto: „Chci si ti sednout na obličej”. Proč mě (troufnu si říct nás všechny) to tak vzrušuje? Jak je to odlišné od „normálního” orálního sexu? Důvodů je několik. Proč se užírat myšlenkou, že tu druhou zalehnete, nemůžete moc dýchat, a že je to trošku nemotorné, když je tu tolik sexy věcí?!! Navíc epitaf „usmrcena lesbickou souloží” nezní zas tak špatně. Takže, proč vlastně miluju tvoji frndu na svém xichtu:

 1. To sebevědomí a nadšení
  Asi neexistuje nikdo, kdo by nezbožňoval sebevědomou holku v posteli. Nic mě nedokáže odrovnat víc, než když si hlasitě řekne o to, co chce a ještě víc, když mě popadne za ruku nebo za vlasy a nasměruje mě. Je to jakoby říkala: „Líbí se mi, co se mnou děláš, takže chci, abys to udělala zase, a to teď hned”. Když je při tom ještě nahoře, je to intenzivnější, protože v tu chvíli si víceméně určuje ona, co a jak moc chce. Vědomí toho, že si o to nebojí říct a líbí se jí, co dělám, ve mně vyvolává skoro až nepopsatelné pocity euforie.
 2. Ten, jak se tomu říká? „Full package”?
  Výhled, vůně, zvuky… Ta nenahmatatelná intimita těla ♫! Prostě všechno mám před sebou. Což „normálně” moc nejde – nevím, jak to máte vy, ale já u toho povětšinou zavírám oči, protože to zkrátka jinak nejde a soustředím se na „to dole”. Ale když je takhle nahoře, mám před sebou víc možností, a to převážně možnost využívat ruce. Nevím, čím to je, ale v téhle poloze prostě vnímám všechno.
 3. Ten senzační pohled nahoru
  Jelikož není jiná možnost, než koukat nahoru na tu svoji (jakože na ni, ne na „tu svoji” – if you know what I mean, haha), neubráníte se pocitu jistého zadostiučinění a radosti, protože vidíte, jak si to užívá a jak se jí to líbí. Stačí jen chvilku pozorovat její tvář a začínám být mimo.
 4. To dráždění
  Obličej není jen jediná věc, kterou má v tuhle chvíli pod kontrolou. Nemůžu na sebe sáhnout, prostě je to nemožné, a ta bezmoc je zvláštně mučivě vzrušivá. A já nemůžu nic říct, ukázat, prostě nic, jen se věnovat jí a užívat si každou sekundu (sekundu, if you know what I mean, haha)
 5. Ten orgasmus
  Pohyby jejích boků, když mě váha jejího těla přitiskne k posteli a já se na několik vteřin nemůžu pohnout. Ta chuť a pomyšlení, že díky její extázi teď utlumeně slyším její vzdychání. Nejradši bych ji v tuhle chvíli vůbec nepustila z téhle pozice pryč.

Tak, to by bylo k dnešnímu lesbickému řádění na obličeji vše. A co bere vás?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *