fbpx Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

#Seriál: YouTuberky – Ally Hills ~ moje krutopřísně vtipná a sexózní bohyně z Kalifornie

Panda Červená 0

Proč zrovna Ally Hills? Je to slečna stejné krevní skupiny a věku jako jsem já! Dělá si legraci sama ze sebe a ve svých videích probírá dost podobná témata jako já v článcích. Vypráví zážitky ze svého lesbického života. A nejvtipnější jsou samozřejmě ty, co se týkají jejího bídného single života.

Správní novináři mají být objektivní a vždy své články vyvážit, takže abych jen nápadně nenápadně nevychvalovala: Jedno mi na jejím YouTube vadí – názvy videí, které jsou vyloženě pouze „catch-eye“ a často vůbec nevystihují podstatu videa nebo prostě nevíte, o co se bude jednat. Proto nastupuji na scénu já a nařídím vám, která videa zkrátka MUSÍTE vidět!

Metelesku blesku něco o Ally (nemám šajnu, jestli jsem tu frázi použila správně, ale je mi to jedno 😀)

Ally Hills je zpěvačka, která točí videa na Youtube o LGBT problémech, avšak většinou se jedná o videa s nadhledem, anebo různé spolupráce s dalšími Youtubery (převážně populární výzvy). Randila s YouTuberkou Stevie Boebi (Stally), se kterou vytvořila několik videí a Ally pro ni dokonce napsala píseň.

Její videoklip a ztvárnění „Her lover“ se stal mojí lesbickou hymnou a jednou bych chtěla přesně takovou ženu 💗. O jejích dalších skladbách jsem psala tady.

Připravte si několik hodin času a užijte si výběr toho nejlepšího z jejího kanálu! (kanál, hahaha 😀)

Když lesba zkouší randící appky. V tomto videu se dozvíte, zdali lze najít ženu na seznamce pro bohaté nebo jestli funguje dohazování na základě astrologického znamení.

Jak vypadá seminář na téma „Jak úspěšně sbalit ženu díky flirtujícím hláškám“, kde vám hodinu a půl běží PowerPointová prezentace? Autor metody zaručuje, že to není žádná hovadina a nějaký pán si prý dokonce nechal název webináře vytetovat. No teda, kam se hrabou moje balící rady!

Když senzibilové kreslí budoucí milenky. Náhoda, rešerše, anebo něco mezi nebem a zemí?!

A kdyby vás zajímalo, jak se lesba dostane do nejexklusivnějšího klubu v Německu, tak Ally se o to pokoušela 6 hodin 😀.

Křesťnaský Netflix, guilty pleasure snad větší a lepší než skupina Holki.

S haterama si musíte umět vytřít prdel. Me gusta!

Jestli vás zajímá, jaké to je oddat své kamarádky, aneb plnění seznamu věcí, které chcete udělat než umřete v praxi.

Pro ženy tak zoufalé, že si vezmou svou kočku.

Video, které má můj nehynoucí obdiv a jako wow, prostě wow. Ally přemluvila svou mamku, aby se ukázala v jejím videu a neřekla jí předem, že s ní bude recenzovat sexuální hračky 😀.

Nakonec ukázka toho, že lidé mají opravdu divná přání jako třeba, aby se Youtuber oblékl jako okurka a hladil svoji kočku

Napadají mě jen 4 slova na závěr: Ally Hills na Hrad!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *