fbpx Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Shrnutí mých partnerů aneb jsem snad idiot?

Panda Červená 0

Já jsem byla odjakživa mírně citově labilní (prostě jebnutá). Ale nečekala jsem, že to dotáhnu TAK DALEKO. Pojďme si tedy představit situace, které mě postrčily k založení tohoto extra lesbického blogu. A ano, je to otravně dlouhé, kdo to dočte až do konce, vyhraje zlatého bludišťáka.

14 let: Seznámila jsem se přes portál Lide.cz s panem K, mým prvním klukem, protože jsem byla zoufalá, ošklivá a nepřipouštěla jsem si, že by se mi líbily holky více, než je zdrávo. Byli jsme spolu dohromady rok a půl a vážně nechápu proč. Už od začátku jsem řešila, že na mě „eroticky tlačí“, smrděl, protože každý den po škole hulil marihuanu, a nedbal na prosby, týkající se Orbit žvýkaček. Téměř každý den jsem za ním musela jít 4 kilometry pěšky do vedlejšího města (neměla jsem 20 Kč na autobus) – prý jsem holka a měla bych za ním tedy chodit já. Rozešla jsem se s ním, když mi jeho nejlepší gay kamarád napsal na ICQ, že mě pan K. podvádí už přes rok se svou nejlepší kamarádkou. Prý si za to můžu sama, protože co měl asi tak dělat, když jsem mu nedala?

17 let:panem H. jsem vydržela 4 měsíce (to už jsem o své náklonosti k holkám věděla, ale pff – puberta přeci). Každý den mě bral po škole do Mekáče, jinde jsme nejedli – pár týdnů to bylo fajn, takové žrádlo zadarmo, no kdo by to nebral?!! Začala jsem si všímat, že má občas výbuchy agresivity, kdy se například na někoho utrhnul, že se mu plete do cesty, anebo na mě až moc zvýšil hlas, když jsem řekla, že s něčím nesouhlasím. Po dvou týdnech chození mě začal vždy, když jsme se viděli, vozit na odlehlé místečko za mým rodným městem, kde zaparkoval a významně na mě jen tiše koukal, dokud jsem se nesehnula a… FUJ. Když jsem mu zabouchla dveře od auta po desetiminutovém rozhovoru, že už s ním opravdu nechci dále chodit, přišla mi od něj nadmíru legrační sms: „Kdyz se zmenis, jsem ochotny ti dat jeste jednu sanci.“

19 let: Poznala jsem pana M., se kterým nám to vydrželo 4 roky, a oba jsme do toho šli s vědomím, že jsem zkrátka lesba. Ale klapalo nám to. Bylo nám fajn, dobří kámoši, kupodivu i sex byl super (velký otazník pro mě, protože NE, nejsem bisexuální).

19,5 let: Uviděla jsem (heterosexuální, tenkrát hledající se) slečnu M., do které jsem se tak trochu zabouchla, a nakonec to skončilo tím, že ona se tak trochu zabouchla do pana M., naštěstí jsme to nějak překonali. Zatímco já a slečna M. jsme spolu flirtovaly, její přítelkyně za mnou chodila s problémy, které mají ve vztahu. Bylo to šílené, cítila jsem se hrozně, ale prostě jsem si nemohla pomoct a slečna M. byla holka do větru.

23 let: Přišla slečna D., se kterou proběhlo moje zcela první lesbení. Šíleně jsem se do ní zbláznila hned na začátku, kdy jsme si s webkamerou volaly přes Skype (cca dva měsíce předtím, než jsme se viděly osobně, jelikož jsme každá z opačného konce republiky), znáte to – dokonalá bohyně, bez chybičky. Bohužel mě to po dvou měsících chození trošku přešlo a já začala vnímat několik věcí, především to, že neděláme prakticky nic jiného, než že máme sex a dává přednost kamarádským srazům přede mnou. A taky si myslím, že byla divně zamilovaná do přítelkyně mé spoluautorky Kuřete à la bažanta . Rozešla se se mnou bez vysvětlení 4 dny před Vánoci, i když mi dva týdny předtím plakala na rameni, že mě miluje a nikdy mě nechce ztratit. Ach jo!

24 let: Tak mírně jsem se zakoukala do slečny T., doteď nechápu vůbec proč, jelikož není můj typ, a rozhodně mě nepřitahují gothičky poslouchající sebevražedný metal, které rajcují koně, rády si kolem krku oblékají obojky a bičují své partnery. Myslím, že mi šiblo. Naštěstí z toho nic nebylo, protože si tato slečna, vytížená na transsexuály, našla přítele.

24,5 let: Naznala jsem, že je čas na nějaké to další partnerství, a jelikož jsem neschopná a neumím balit holky venku, podala jsem si inzerát na portál Lesba.cz. Seznámila jsem se se slečnou A., se kterou jsme se daly dohromady, a já šokovaně zjistila, že jsem její úplně první. Jakože ve všem – první vztah, první políbení, první vy-víte-co. No, co si budeme povídat, nátlak to byl jako hrom, ale nakonec jsme se dostaly k té jedné vzácné, přenádherně romantické noci, kdy jsme si také vyznaly nehynoucí lásku, i přes tu bariéru (doslova). A ona se se mnou za jeden a půl dne rozešla. Cítím se zneužitá. Může normální holka navázat vztah s nějakou jinou holkou, jen aby ji odpanila?

Téměř 25 let: Nasraně jsem si dala upřímně romanticky cynický inzerát na facebookovou stránku Lesby sobě, a čekám, jestli se mi ozve nějaká normální slečna, i přes to, že si přijdu jako totální idiot.

Téměř 25 let a dva měsíce: Ty vado, ozvala se mi slečna K., se kterou bylo vzhledově špatně snad úplně všechno! Krátké vlasy, půlka vyholené hlavy! Kouřila, chlastala, hulila, no prostě… wtf?!! Nemyslím tím, že byla ošklivá, ale absolutně nebyla můj typ! Tohle zůstane jednou z největších vesmírných záhad mé lesbické orientace. Párkrát jsme zašly na rande, já poznala její opilou matku, a pak se se mnou rozešla. No a za 3 dny se na Facebooku dala do vztahu s nějakou jinou holkou. Já miluju Facebook.

25 let: Ozvala se mi znovu slečna D., po lahvi vína jsme spolu nalité skončily v posteli. Skončilo to tak, že jsem nám pořídila DOUBLE PENIS STRAP-ON BLACK. Ironicky se chytila na můj inzerát. A tak už jsou to téměř 4 měsíce, co jsme spolu. K nelibosti všech mých přátel.

Podělte se i vy o nejkurióznější vztah, který jste kdy navázaly!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *