fbpx Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Šokující odhalení: Lesby ve skutečnosti čekají na sex s vorvaněm

Panda Červená 0

Vorvaň? Ach, ano! *slint*. Aprílový článek se vlekl ještě úmorněji než smrad z mých včerejších ponožek, a proto ho zveřejňuji až dnes. Zapomeňme teď na nejčastější lesbický stereotyp: „Je to jen přechodná fáze,“ a pojďme si objasnit předsudek, který nám neustále opakuje, že slečna lesba prostě jen ještě nepotkala toho pana pravého. Připravte se, že budete při čtení následujících řádků kulit oči, protože vám prozradím nejutajovanější tajemství lesbické sekty: My nečekáme na toho pravého muže, ale na toho pravého vorvaně. Musela jsem se také poctivě zamyslet nad dotazy z Pandí poradny, kde jsem se zaměřila na milenecké vztahy žen a vorvaňů. Nechybí ani výpovědi bývalých leseb, které vztah s vorvaněm přeorientoval.

„Až si najdeš správného chlapa, tak lesbička nebudeš.“

S ohledem na tvrzení výše si připomeneme stereotypy, které povětšinou šíří muži, aby si pohonili ego:

  • Když jsme byly děti, tak nás muži (otec, strýc, švagr) sexuálně zneužívali, a to z nás udělalo lesbičky.
  • Lesby ještě nebyli s mužem, který by je dokázal uspokojit.

REALITA JE TAKOVÁHLE:

Žen, které byly alespoň jednou v životě sexuálně obtěžovány, je opravdu hodně. To je hrozná zpráva, ale není to důvod k tomu, aby z nich tato zkušenost „vytvořila“ lesby. Pokud bychom se měli řídit touto logikou, bylo by na světě mnohem více lesbiček než heterosexuálních žen. Což bych samozřejmě uvítala, ale život tak nefunguje.

Lesby a peklo

Většina leseb zbožňuje muže: naše táty, bráchy, kamarády i gaye. Abychom milovaly ženy, nemusíme nenávidět opačné pohlaví. Myšlenka, že ten správný chlap a jeho penis nás přeorientuje na heterosexuálky je pravděpodobně součástí mužských fantazií v lesbolandu, ale prostě se to neděje. Jistě, jednou za čas ztratíme jednu z nás kvůli muži, ale vyskytuje se to ojediněle.

Lesby ve skutečnosti čekají na toho pravého vorvaně

Cílem tohoto článku je vyvrátit představy o tom, že my jako lesby potřebujeme muže. My totiž vyhlížíme prince z čeledi vorvaňovitých.

  • Když ve hře není penis vorvaně obrovského, není to skutečný sex.
  • V každém našem vztahu je jedna z partnerek žena, druhý je vorvaň.
  • (Ne)Lesbičky chtějí mít trojku s kamarádkami a milenkami svého vorvaně, protože prostě chceme ojet všechny vorvaňky.

Sex v žádném případě nevyžaduje penetraci penisem – ať už je někdo lesba nebo hetero. A sex ani nemusí končit orgasmem. Sex zahrnuje líbání, hladění, poslední metu, dotyky a všechno mezi tím, a to vše může být nesmírně příjemné. Několikrát jsem zažila superduper sex se slečnou a nedosáhla orgasmu. Nikdy mě tak nebesky páření s vorvaněm nevzrušovalo. Ani zdaleka. Ach, a nezapomeňte, že mi v pubertě pár vorvaňů rukama prošlo a taky jsem čtyři roky s jedním žila. NEJDE to srovnávat se sexem se ženou.

Ve 360stupňovém video výše si můžete sami zaplavat s vorvani z pohodlí domova! ❤️ Stačí jen kliknout do videa, držet myšku a otáčet.

Když už jsme u toho sexu a vorvaňských fantazií, opravdu se nechceme dívat na to, jak se náš vorvaň páří s jeho přítelkyní, zatímco nás další vorvaň pozoruje a onanuje.

Takhle to dopadá s balícímí hláškami, když vorvaň sleduje moc zoofilního porna:

  • „Bojíš se rozdat si to s vorvaněm, protože moc dobře víš, že by sis to pořádně užívala!“
  • „Lesbičky přece zbožňují robertky, tak jaký je rozdíl mezi tím a skutečným vorvaňským ptákem?“
  • „Dokaž, že tě vůbec neberou vorvaňové a líbej se třeba tady s… tou!“
  • „Hele, v pohodě, chápu, že jsi lesba a jako vorvaň tě nepřitahuju, ale kdybychom si to rozdali při západu slunce v oceánu, tak bys zjistila, že jsi předtím holt nezažila dobré páření!“
  • „Nechápu, proč chceš být lesba, když vorvaňské péro je mnohem lepší!“

To jsou skoro tak stupidní prohlášení jako: „Vypadá to, že tvoje kozy jsou dost těžké, nemám ti je podržet?“. Samozřejmě jsou známy případy, kdy se z lesby jako kláda stala zapřísáhlá vorvaňosexuálka.

Výpovědi leseb, které vorvaň přivedl na správnou cestu

„Myslela jsem si, že je to nechutné a pohled na nahého vorvaně mě hrozně rozesměje. Oni jsou ale především majestátní, nejkrásnější ozubená zvířata na světě, jaká kdy žila,“ líčí své první dojmy z blízkého setkání nyní se snoubencem vorvaněm tuponosým jedna bývalá lesba Klotylda. Ta před několika lety přiletěla do vod Jadranu proto, aby dokumentárně zachytila život těchto statečných nejhlouběji se potápějících savců na světě.

K životu s vorvaněm tuponosým se vyjadřuje zblízka i dnes vorvaňosexuální Naděžda:

„Za jejich poněkud legračním vzezřením – jsou totiž výjimeční svou velkou hlavou a kůže na jejich hřbetu je hrbolatá, vypadá trochu jako sušená švestka – se skrývá neobyčejná povaha. S klidem přežívají v drsných podmínkách, typicky se ponořují do 400metrové hloubky na 30–45 minut. A to mě šíleně rajcuje.“

A jen pro vás, moji milí, sdílím pár dotazů z mé poradny aneb zeptejte se lesby Pandy

První dotaz pochází od Milady, 24 let:

Jsem lesbička a moje starší sestra mi vysvětluje, že nejsem opravdová lesba, jen jsem zatím nenalezla správného vorvaně. Proč to pořád říká?

Zeptej se jí, jestli ji sexuálně přitahují nosorožci a jestli řekne ne, odpověz jí, že zatím nenašla toho pravého nosorožce. On tam někde v Bhútánu je. Pak ji bombarduj fotkami nosorožců a vtloukej jí do hlavy, aby nebyla tak moc sexistická, puritánská nosorožrasistka.

Sexy nosorožec

Další vorvaní problém řeší Johanka:

Moje přítelkyně se kterou jsem 3 měsíce mě podváděla. Chtěla se celou dobu vrátít ke svému ex vorvaňovi plochočelému, bývalému alkoholikovi. Přišla jsem na to, protože jsem viděla fotky, jak se líbali na břehu Středozemního moře a našla jsem psaníčka, které si posílali v láhvi (jak ho miluje, a tak). Včera jsem jí konfrontovala… Plavala za ním a prý to s ním ukončila… nevím co teď, jsem na dně, nešla jsem dneska ani pracovat na směnu do KFC, ach jo.

Byly jste spolu takhle krátce a hned podvádění? Vůbec bych se nerozmýšlela a dala jí kopačky. Tohle udělá znovu. Vypadá to, že tě má spíš jako zálohu na chvíle, kdy mají s vorvaněm potyčky. Alespoň se ten vztah nestihl dále vyvinout, doporučuji pustit hudbu, zahrát si třeba GTA a jít dál. Navíc, postavit se vorvaňovi závislému na alkoholu, je dost nebezpečné.

Ahoj, se svým vorvaněm obrovským spolu chodíme už 5 let. A právě proto, že se tak dobře známe, bychom se chtěli vzít a obstarat si dítě. Nevíme ovšem, jestli je to v našem věku vhodné a není to protizákonné. Šehrezáda, 13 let.

Šehrezádko, protizákonné to bohužel je. Už několik let se na světě bojuje za manželství pro všechny, avšak v mnoha státech ještě nebylo uznáno. Nemluvě o tom, že tvůj případ přesahuje i do pokročílé zoofilie, která je na většině území zakázána. Pokud jde o pořízení dětí, dle mého názoru tvé tělo ještě není plně vyvinuté a připravené porodit malé vorváňky. Prosím počkej alespoň do 25 let a určitě si předtím zajdi na konzultaci ke gynekologovi, který se specializuje na páření žen s vorvaněm. Měj na paměti, že vorvani žijí v rodinných skupinách, které zahrnují několik samic a jednoho samce. Tento samec drží samice pohromadě v jakémsi harému, zvláště v době rozmnožování. S ostatními samci úporně bojují o samice a mláďata, takže si ještě ujasni, zda ti takový manželský život vyhovuje.

Je normální, aby 12ti letý vorvaň anarnak, se kterým randím, nosil při potápění tanga a například v nich i lovil krakatice, kalmary a jiné chobotnice, a nesundaval je (ta tanga) ani při spaní? Vím, že je to podivná otázka, ale i tak by mě zajímalo, co si o tom myslíš. Růžena, 17 let.

Myslím si, že každý vorvaň má právo vyjádřit svou genderovou identitu svobodně a bez strachu z odsuzování. Pokud ti to nevadí, nevidím žádnou překážku v tom, abyste pokračovali ve vašem zámořském vztahu. A pokud ti to z nějakého důvodu nepříjemné je, tak věz, že jsi mladá a ten správný vorvaň na tebe někde čeká a vesmír ti ho sešle v tu pravou chvíli!

Na závěr se s vámi podělím o výsledky, které mi vyhodil Google po zadání anglického spojení „Vorvaň v tangách“ 🤩

Google Vorvaň v tangách

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *