fbpx Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Vánoční lesbení 6× jinak aneb tipy na sexuální polohy

Panda Červená 0

Prosím vás, dejte si pauzu od uklízení a zadivočte si s partnerkou v ložnici. Tedy, nemusí to být jen v ložnici, třeba si můžete takhle okořenit kuchyňské nebo koupelnové hrátky. Nebo se předveďte na balkóně za svitu romantických vánočních světýlek. Takže šťastné a veselé přeje Panda s Alpakou! Jo a pro lepší orientaci jsem při vysvětlování poloh použila naše jména.

1. Výstavní elf
Panda se posadí na okraj stolu. Alpaka klečí pod ní a „obsluhuje ji ústy“. Panda průběžně (popravdě!) sděluje, zda letos zlobila, nebo byla hodná a Alpaka podle svého uvážení přizpůsobuje škádlení.

2. Štědropěstní veselí
Dvě odvážně žirafy sedí proti sobě a navzájem se fistingují – mimochodem, nezapomeňte si řádně promazat ruce lubrikantem. Zároveň srkají vaječný koňak (abstinentky jej mohou nahradit nějakým mléčným nápojem). Poloha je výzvou pro to, za jak krátkou dobou do Alpaky strčí Panda celou pěst a obráceně.

3. Obrácený sob
Panda leží na zádech. Alpaka sedí obkročmo na bocích partnerky. Panda ji pevně drží za vlasy, zatímco Alpaka „skáče“ nahoru a dolů. Nezapomeňte tomu přidat vánočního ducha, kdy může skákající partnerka při skotačení slastí křičet: „Šťastné a veselé, to je ale magická noc!“

4. Kozy Vánoc
Panda, kterou ten nahoře obdařil většími prsy se skloní ke své vzrušené Alpace (pozn. již vztyčené bradavky jsou zde podmínkou) a začne třít jejich prsa o sebe, dokud nedojde jedna z partnerek k orgasmu. Pokud se vám podaří dosáhnout orgasmu současně, můžete si za odměnu pod stromeček nadělit ještě jeden dárek.

5. Napěchovaná punčocha
Alpaka, která se snáze „roztáhne“ si sedne do pozici kočičky (pamatujete na rozcvičku ve školce?), zatímco dominantnější Panda jí strčí nohu do zadku (pozn. hlavně ať má pořádně upravené a ostříhané nehty!!!). Chcete-li sexuální polohu obohatit o svátečnější atmosférou, použijte lubrikant z hřebíčkového oleje, co voní stejně jako vánoční svíčka.

6. Tradiční vánoční pudink
Alpaka sedí na obličeji své Pandy a ojíždí její tvář tak dlouho, dokud nedosáhne mokrého orgasmu, čímž oslaví s Pandinými ústy veselé svátky a šťastný nový rok 2020.

Takže vánočnímu sexu zdar a přeju hezké orgasmy! Klidně se s námi podělte do komentářů, jak se vám povánočněné polohy s výzvami podařilo uskutečnit. P.S. Výjimečně jsem k tomuto článku využila autorské ilustrace ze zahraničního zdroje Autostraddle.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *