fbpx Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Jak jsem zjistila, že nemám prsa dvojky, ale šestky

Panda Červená 0

Obměny věty „Ty máš kozy jako vozy“ slýchám na začátku hovoru docela často. Hned po „Zase jdeš do prdele pozdě!“ Vše to začalo ve škole při jednom krásném, slunečném odpoledni na poradě naší pseudo tréninkové redakce. Kuře navrhla, že bude psát článek na téma ňader (prsou, melounů, cecků, dud, prostě koz) a podprsenek. Věděli jste, že spousta žen neví, jak si vybrat podprsenku a špatným výběrem si až ničí zdraví? Já ani ne, nenapadlo mě se nad tím zamyslet, předpokládala jsem, že se rozdělujeme do dvou kategorií:

a) Ty, které nosí kozy na zádech a tíhnou jim ke kolenům (Panda)
b) Ty, kterým ten nahoře nadělil přistávací leteckou dráhu (Kuře)

Nejen, že není pouze podprsenka malá a velká, jak jsem si myslela, ale ono je tucet kategorií! Například nevyztužená, vyztužená, bardotka, plunge, half bardot…Proč bych jako na sobě měla nosit polovičního barda, to fakt nevím. A pak jsou měkké a tvrdé košíčky, košíčky s vyjímatelnými vycpávkami nebo pěnovou výztuží a kdo ví co dalšího…

Velikostně jsem se kdysi řadila do kategorie „Nemožné sehnat“, avšak přibližně před rokem jsem zjistila, že se jedná o kategorii „D“, což mě trochu zdrblo, protože to je jasný důkaz toho, že ty kozy jako vozy fakt mám :-(. Dopomohla mi k tomu One Geek Girl, jelikož odmítala věřit, že mám dvojky. Prý si mám uvědomit, že doba, kdy mi bylo dvanáct, je dávno pryč… Aby nedošlo k nedorozumění, vypadám víceméně normálně, na známou věštkyni jsem to ještě nedotáhla. Upřímně jí to tedy vůbec nezávidím!

https://www.youtube.com/watch?v=0_-4xxhh3go

Když jsme s Alpakou mířily na letošní Queer Ball, potřebovala jsem nevyhnutelně koupit šaty. Prodejna, kam jsme se vydaly s Kuřetem, nabízí celkem široký a moc pěkný sortiment. Jakmile jsem však vešla dovnitř, hned mezi dveřmi k nám přiběhla milá, nápomocná slečna prodavačka, nestydatě se mi podívala na hrudník a prohlásila:

„Á, slečno, tak vy pojďte sem, tady máme něco velikostně pro vás.“

Na této větě by nebylo vůbec nic špatného, kdyby mě však nezavedla k smutnému, malému věšáku v rohu, kde bylo asi 15 šatů. Cítila jsem se hrozně, když jsem vybírala mezi těmi velikostmi XXL. Mělo to však i svá pozitiva, chodily mě očumovat paní prodavačky, jelikož se jim do té doby nepoštěstilo takové šaty na někom vidět.

Na závěr doporučuji při dlouhé chvíli zhlédnout toto video. Je tam spousta ženských v podprsenkách, což vždy potěší! :3

Přiznám se, že jsem tento článek psala na dvakrát, s odstupem asi 5 měsíců, a zapomněla jsem, co jsem tím chtěla vlastně říci. V titulku se zabývám sebou a mými prsy, avšak obsah hovoří o druzích podprsenek a nakupování šatů. Ach jo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *